Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok a babátok...

Mivel mossátok a babátok ruháit? "Komolyabb" foltokra gondolok, amit játszóterezés, és evés közben lehet beszerezni!

Figyelt kérdés

13 hónapos a fiam!Nemrég kezdtünk el játszóterezni, de iszonyatosan össze tudja magát koszolni!!

Sajnos kifognak rajtam is.Tomit, vagy Persilt használunk, mikor melyik akciós!!

Mivel szedhetném ki a foltokat, úgy , hogy ne kelljen áztatni, meg kézzel dörzsölni!

Vanish gél???


Irjatok, hogy nektek milyen kombinációk jöttek be!!:)


2011. máj. 25. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Vettünk Ariel proffessionalt a komoly foltokra, most 800 Ft 1liter a Dm-ben.Mosás előtti napon öntök kicsit a makacs foltra, aztán másnap bedobom a gépbe, de ha látom, hogy mondjuk nem biztos , hogy ennyi elég akkor rakok bele egy kevés Vanish port vagy ha az éppen nincs itthon akkor egy kis Vanish szappant darabolok bele!


Nekünk eddig bevált, szerencsére egyik ruhánk sem foltos! :D Pedig a Fiam nagy mestere a foltcsinálásnak!

2011. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem/nekünk a Vanish gél nem jött be, nem szedte ki a foltokat! :(
2011. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És nem szívja meg a ruhák színét?

A vanish por, színes ruhákhoz is mehet??

Amúgy , milyen árban mozognak?

2011. máj. 25. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Vanish szappan 300 ért vettem legutóbb, de sokáig elég!

Port változó, mert vagy a dobozosat veszem, vagy a henger alakút. Hengereset jobban szeretem, mert nem nedvesedik be és nem keményedik bele a dobozába. Ára függ, hogy mekkora kiszerelésű, a legkisebb 250g 350-380 körül mozog!

2011. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi!:))


Ki fogom próbálni!!


De nem szivja a színes ruhák szinét?

2011. máj. 25. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Vanish szappan, vagy Caola(ez sokkal olcsóbb, de talán még jobb is mint az előző). Illetve Ariel folyékony folteltávolító. Ha első körben nem siekrül, még egyszer szappa+folteltávolító +mosás, így tuti a siker!!!
2011. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nahát akkor én valamit nagyon elbaltázok...

Nekem az Ariel Professional semmit de semmit nem távolít el. Még kicsi korában próbáltam kaka foltokat, első őszibarack és alma foltokat kiszedni a pelenkákból, előkékből, de az ég világon semmit nem szedett ki.


A vanish szappan kicsit talán jobb, de attól is megmaradtak a foltok, csak nagyon picit halványultak.


Én már feladtam a küzdelmet, hogy ki lehet szedni a foltokat a ruhákból!


Bocs az Off-ért...

2011. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mosószappan. Nem áztatok, csak extrém esetben. Amikor pakolom be a ruhát, ami foltos, azt bevizezem, kicsit beszappanozom, megdörzsölöm, vízzel öblítem, és megnézem, okés-e. Ha nem, futok még egy kört. Kb fél perc az egész, utána bevágom a masinába. Ha nagyon foltos, szappanosan dobom be :D Ennyit megér a kézzel dörzsölés, én amúgy csak fél adag mosószerrel mosok, mégsincs egy darab foltos ruhája se a fiamnak (előkén kívül, de az más téma, meg lassan már nem kell, mert 1,5 éves).

Ja, dm-es fottisztító szappant használok, de a sima Caola is jó.

2011. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Vanish nem szedi ki a ruhák színét!


Caola és a Dm-es mekkora és mennyibe kerül?

2011. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekünk ami nagyon bevált, az egy folttisztító spray, amit Amway gyárt, a termékforgalmazóktól lehet beszerezni, 2.900.- de mondjuk nagyon sokáig elég, kb. fél évig úgy, hogy szinte naponta használom.


komolyan csodákra képes, eddig mindent kivitt!!! Pre-Wash a neve, mosás előtt befújom vele a foltokat, hagyon 10 percig hatni, majd beindítom a mosógépet a megengedett legmagasabb hőfokon és kész. Azóta elfelejtettük a lavórozást és az áztatást:)

2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!