Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyermekedet felköltöz...

Egy éves gyermekedet felköltöztetnéd már az emeleti szobába?

Figyelt kérdés

Kétszintes családi házban lakunk. A nagytesó a fenti szobában van, mi a férjemmel lent, a másik lenti szobában a 11 hónapos babám. Felköltöztetnéd már a nagyhoz?

Fent a lépcsőnél van ajtó, tehát nem esne le. Csak alvásra gondoltam, hogy felviszem.


2011. nov. 10. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagytesó nem tudja kinyitni a lépcsőnél levő ajtót, illetve nem szokta nyitva felejteni, mert akkor nem.
2011. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ébred már éjjel, akkor igen, hiszen nem lenne egyedül.
2011. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem, mégpedig azért mert ha felébred éjjel akkor mire felérek hozzá 6x felkelti a nagyot, azonkívül én lusta is lennék fel-le mászkálni éjszaka, hisz 11 hónapos ha már nem is minden éjszaka de azért gyakrabban kelhet fel éjjel.


de ezt neked kell eldöntened, annyi mindentől függ, Te gyerekeid, te ismered őket :)

2011. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én tuti nem.

az én 1 évesem még sokszor kel habvár csak cumit dugom vissza vagy megsimizem, de nem rohangálnék az emeletre. nekünk a szomszéd szobában van és az úgy pont elég oda átvánszorogni.


gondolom még kiságyban alszik, így leesni nem tudna.

2011. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekunk ketszintes a csaladi hazunk es a baba szoba meg a mi haloszobank a felso szinten van lent meg a nappali es az ebedlo. Tobbszor van ugy, hogy en napkozben lent vagyok es a kisfiam fent jatszik a szobajaba vagy neha lejon a nappaliba is jatszani ha tarsasagra vagyik. Jelenelg 21 honapos de kicsi kora ota fent aludt a kisagyaba fuggetlenul attol, hogy en lent vagy fent voltam. Mi tettunk fel a lepcsohoz is kaput meg alul a lepcsohoz is. Igy nelkulunk nem tud kozlekedni. Ha fent kozlekedik az nem gond mert semmi veszeljes nincs a szobajaba meg a mienkbe sem. A furdo ajtot meg mindig becsukjuk es kulcsos a zar. Lent is kozlekedhet. Nallunk csak a lepcso jelentette a veszeljt ezert lezartuk ezt szamitva mindegy, hogy fent pakol vagy lent. :)


[link]

2011. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha átalussza az éjszakát akkor felköltöztetném,ha meg nem akkor tuti nem járkálnék éjszaka fel-le!
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert tartanék attól, hogy nem hallom meg ha felébred, illetve messze lenne odamenni hozzá. Ha amúgy át is alussza az éjszakát bármikor előfordulhat, hogy felébred.
2011. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vinném még fel. ANYUKÁK VIGYÁZZATOK NAGYON! Nekem 9 hónapos és 6 éves kisfiam van. A nagy nagyon szereti a picit, de bármikor előfordulhat bármi. Valamelyik nap mosogattam, és felkelt a pici, megkértem a 6 évesem, hogy 2 percre menjen be hozzá, hogy ne sírjon, bohóckodjon neki, és KIVETTE A KISÁGYBÓL, és leejtette. SZerencsére nem lett baj, és tudja, hogy nem szabad felvennie, de mégis megpróbálta. Egyébként értelmes kisfiú, nagyon meg is bánta, szegény még sírt is, hogy nem akart rosszat, de azóta megtanulta, hogy nem szabad kettesben hagyni őket, mert valahol még a 6 éves is nagyon pici.

Egyébként én kb majd ha a picur 2 év körül lesz, akkor tervezem őket egy szobába tenni.

2011. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!