Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás előtt vagy után...

Szoptatás előtt vagy után adjam majd a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, kezdeném a hozzátáplálást, viszont nem tudom,hogy szopi előtt vagy után adjam neki, mert olvastam mindenfélét, kíváncsi lennék, mások hogyan csinálták! Azt is hallottam, hogy ha szopi előtt kóstoltatsz, hamarabb leállhat a szopival a baba. Én nem szeretnék egyelőre még kiváltani étkezést,és a szoptatást is legalább 1 éves koráig szeretném.
2009. márc. 16. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előtt. mert míg még izeleget nem fog a gyümölccsel jól lakin. A szopi lesz még a fő.

Ha utána adnád jóllakottan nem fogja elfogadni.

2009. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szopi elött. Még ha nem akarsz vele kiváltani egy étkezést egyenlöre akkor is.Utána a szopival még jóllakik. Elöbb utóbb pedig kikell váltanod ugyis, mert az anyatej nem lesz elég önmagában...(nem a mennyisége, hanem a minősége)nem tudja fedezni a baba megnövekedett vitamin-és ásványianyag szükségletét.
2009. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szopi után adom neki kb. 20 perccel, nincs olyan probléma, hogy nem fogadná el:) Kivéve azt, ami nem ízlik. Mi most vagyunk 7,5 hósak és csak ismerkedünk az ízekkel. Én is minél tovább tervezem a szoptatást, azért választottam ezt a variációt. Jó étvágyat!:)
2009. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, találtam neked egy jó cikket:

www.lll.hu/anyafoztje

Keresgéltem egy kicsit, mert az előző két válaszoló elbizonytalanított...:)

2009. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!