Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hónapos babátok mellett...

2-3 hónapos babátok mellett mennyire van időtök főzni, takarítani, vasalni?

Figyelt kérdés
Én eléggé el vagyok havazva. Csak én bénázok vagy másnak is ilyen nehéz újra belerázódnia a dolgokba?
2011. máj. 27. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rend? Azmiaz?????


Főzni két, három napra szoktam, lehetőleg egyszerűt, főzeléket, pörköltet... szerencsére a férjem nem válogatós, eszi több napig is, ha pedig nem sikerül főzni, akkor ebédel a cégénél.

Takarítás... hehe... nálam ragad a padló, mert ma sütöttem sütit, hogy jönnek anyósék holnap. Délelőtt sokat aludt, akkor apró-cseprő dolgokkal végeztem, de egész délután 30ml kaja, sírás, büfi, sírás, 30 ml kaja stb. Fél 1 óta kb. 20 percet aludt, azt is vagy rajtam, vagy a babakocsiban.

Vasalni akkor szoktam, ha nem kell aznap főznöm. De mivel jön anyós, befogom, a mostani adagot rábízom. :)

Most megyek még boltba, és készítem majd elő holnapra a kaját. Végre, végre péntek, a férjem is velünk lesz és ilyenkor egész hétvégén kisajátítja a gyereket, én meg próbálom utolérni magam és még "pihenni" is, de ez soha sem sikerül. :D

Szerintem jobban várom a hétvégéket, mint ő.

2011. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11 hetes a babám.

Reggel még alszik kb. másfél órát. Én ekkor lendülök be: mosogatok, lecserélem a szemetest, beindítok egy mosást, vasalok, beágyazok.

Délután kiviszem őt a konyhába a pihenőszékében, és együtt főzunk Apának. Közben énekelek dumálok neki és kukucsot játszok vele - jóval lassabban haladok, de heti 3-szor megoldható a főzés. Hétvégén a párom porszívózik, én felmosok. Napi 2 séta, közben bevásárlás.


Most még jóval könnyebb, mint majd pár hónap múlva!

2011. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!