Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát most meg miért nem eszik?

Hát most meg miért nem eszik?

Figyelt kérdés
6 hós lesz a babám,reggel és este eszik tápszert,ha szerencsém van,a 180 ml-t legyűri,de elég nagy harc.Amióta hozzátápláltam,azóta nem kell neki,gondoltam jobban tetszenek az új izek.De. gyümölcs,ebéd tejpép,uzsonna főzelék.Ez igy is ment szépen,de most a tejpépen kivül szinte semmi nem kell,de már volt,h.arra is fintorgott.Úgy kell pár kanállal belenyomni a szájába,h.valamit egyen.Lehet,h.délben annyira elteliti a tejpép,h.du. nem éhes?Tápszert nem akarom megpróbálni,ha már hozzászokott a kanalazáshoz.Váltsak úgy,h. ebéd főzelék és uzsira tejpép?4-5 órát elvan kaja nélkül,nem tudom,h.normális-e ez igy?Kérlek segitsetek!
2009. márc. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány napja nem akar enni?Nemlehet hogy a foga jön és azért étvágytalan?
2009. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 3 napja csinálja,gondoltam rá én is,mert 1 nap volt,h.visitott,mint egy kismalac,de azóta semmi komoly,bár a zokniját is lerágja a lábáról.Egyébként jókedvű,meg minden,csak ez már gyanús ez a 3 nap.
2009. márc. 16. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a fogára tippelek vagy lehet, hogy most fog megjönni a mensid.

Én mindenképp ebédre adnám a főzeléket, sztem cseréld meg.

Hogy érted, hogy a tápszert nem akarod megpróbálni? Egyáltalán nem adsz/nem eszik már tápit???

2009. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok,tápszeres a kezdetektől.Arra gondoltam,hogyha 2 hónapja kanalazunk,és csak reggel és este tápszerezik,nem akarom megint a tápszerre "visszaszoktatni".
2009. márc. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!