Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a ti gyereketek is...

Anyukák, a ti gyereketek is ilyen iszonyat lassan eszik?

Figyelt kérdés
16 hónapos kislányom nagyon jó evő,de kikészülök attól,hogy egy fél szelet kenyeret sonkával 1 óra alatt nyamnyog el.Az egész napunk rámegy az evésre:(.Más baba is ilyen?
2011. nov. 9. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek nem érnek rá ennyire. Nekik programjuk van mindig. Leülnek, belapátolják a kaját max. 10, inkább 5 perc alatt és futnak játszani. Néha sikerül őket asztalnál tartani 15 percig, de az már tényleg a felső határ. :-)
2011. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiam gyors evő, vele inkább az a baj hogy siet enni, hogy mehessen, és mindent lenyel ilyenkor nem rágja meg....

Amúgy szépen tud enni.

2011. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is lassan eszik,nála egy evés fél óra.akkor is ha a kedvencét kapja,akkor is ha nem.néha az őrületbe kerget vele,de ez van.az apja is ilyen
2011. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is lassan eszik a fiam, 1,5 éves.Én mondjuk örülök neki, mert míg az etetőszékbe nyammog, addig tudok sokmindennel haladni.ma 1 óra volt az uzsonna is, sajtkocka, 1 kiwivel, 2 mandarin, 1 banán:-), én meg felmostam addig.
2011. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na így nem érdekelne,mint az utolsó válaszolónál,hogy addig végzem a dolgom,de az én fiam mellett ott kell ülni.ezért bosszant,mert semmit nem tudok addig csinálni
2011. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a bajom,hogy ott kell ülni mellette,és semmire nem haladunk:(
2011. nov. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!