Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Living lab elemes orrszívónk...

Living lab elemes orrszívónk van, de azt halottam, hogy az porszívós orrszívó sokkal jobb, hatásosabb. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Eddig még nem kellett használnunk.

Melyik márkájú orrszívó a legjobb?


2009. márc. 16. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne márkáról beszéljünk. Ha van porszívód akkor csak egy olyan orrszívó kell ami a bébi orrlyukába befér. Nekünk nagyon bevállt és én a patikában vettem.
2009. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz :)
2009. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer vettünk egy elemes orrszívót. A hatékonyságáról annyit, hogy még aznap visszavittük és levásároltuk az árát. nehogy ilyet vegyél! A porszívós viszont nagyon hasznos. hangos, de jó!

Nekünk Csöpi van.

2009. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm kisfiát tegnap műtötték, mert a porszivós orrszivó annyira megszivta neki a nyálkahártyát az orrában, hogy orr polipja lett.(bizonyitottan a porszivós-orrszivótól)

Én eddig sem használtam és ezek után nem is fogom a porszivóst.

LivingLab-unk van nekünk is, tökéletesen kiszivja, ha megtanulod használni.

2009. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!