Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőben homokozik...

Milyen cipőben homokozik járni tanuló babátok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mezítláb a legegészségesebb,de most nem ez a kérdés. Jó minőségű cipőt adtok rá a homokozóba/játszótérre is vagy olcsóbbat,ami nem biztos hogy megfelelő a lábának???
2011. máj. 28. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is most tanul járni, jó minőségű szandija van (bár legtöbbet mezitláb/zokniban totyog). A homokozó nem nagyon érdekli, csak a hinta, ahhoz meg tök mindegy, milyen a cipő ;-)
2011. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bobby Shoes amit a Deichmann-ban lehet kapni. Mivel ilyenkor leginkább ülve vagy négykézláb kotorászik (1 éves), Én feleslegesnek tartom, hogy a jó cipőjét adjam rá amiben totyogni szokott. Mikor már igazából szaladgál, megy jobbra-balra és jobban használja a lábát, na akkor fogom a jó cipőben játszóra hordani. Most még a négykézlábasával ledörzsöli a cipő "orrát".
2011. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én, nem adok rá cipőt homokozás közben, csak zoknit!

DE pl. a barátnőm ad cipőt a babájára. Superfit szandiban van ott is.Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, ott is minőségit ad.


Amúgy,ahogy látom az anyukákat, többnyire minőségi cipőben vannak.. siesta, nike stb márkákat látok, a gyerekek lábán.

Sőt, többnyire a ruházat is elég "ünneplős"..:))

Mondjuk, én i nagyon szeretem a fiamat csinosan-márkás ruhába öltöztetni, még a homokozóban is!:)

2011. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam már nem négykézlábazik a játszótéren,hanem járkál ide-oda. Jó minőségű,drága cipőben megyünk,de abban nem szeretném beengedni a homokozóba...
2011. máj. 28. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél neki váltócipőt! Amit nem sajnálsz
2011. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bobby Shoesban van. volt neki drága falconja is tavasszal, abban én sem engedtem be a homokozóba aztán az lett a vége, hogy alig hordta :S meg vagyok elégedve a Bobby Shoes-zal, most már csak azt vesszük :)
2011. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom pár hónapja jár, és pont a homokozás, játszóterezés miatt vettem neki 2 játszós és 2 elmenős lábbelit. Ebből 2 szandál, 2 pedig zárt cipő. 2 Asso, 2 Siesta márkájú. A játszós zárt cipőjét két hete kinőtte,de pont jött a jó idő, így maradt a játszós szandi a homokozóba is, sőt, ha hazaérünk, kirázom belőle a homokot, letörölgetem és ez van a lakásban is rajta, hogy ne fázzon a lába a hideg kövön.

Én nem látom, hogy a homokozástól romlott volna a szandál és cipő állapota, de a kimenős cipőit akkor is sajnálnám a játszóra ráadni.

Azért előfordult, hogy mentünk valahova a városban és pont nem játszócipőben volt, bement a homokozóba, de nem lett a cipőnek semmi baja.

Elég drága mulatság, de én nem szeretem, ha egy gyerek széthordott cipőben megy vendégségbe pl. Még ha pici gyerekről is van szó. Magamnak is megveszem a több cipőt, akkor neki is, és szerencsére nem nő olyan gyorsan a lába, kb 2-3 hónapja hordja már ezeket.

2011. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!