Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a jóétvágyú fiammal...

Mi történt a jóétvágyú fiammal? Kb 2 hete nem hajlando enni se fött kaját semmit, itt ott beletömök vmit. Ez normális. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
16 honapos,kinnt van 17 fogunk.ugyhogy nemtudom mi az oka lehet a a leghátsók nemtudom,de nem nyálzik,fogalmam sincs.hiába fözöm a kedvencét,semmi nem kell,már azt sem tudom,hogy mi a kedvence.mit csináljak?
2011. máj. 29. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hete jött be a meleg. Sok gyerekre rossz hatással van - próbálj sok folyadékot, hideg gyümölcsleveseket, könnyű, zöldséges ételeket készíteni, kapjon minél több nyers gyümöcsöt-zöldséget, azt talán szívesebben fogadja.
2011. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szinte minden gyereknek van egy hosszabb rövidebb nem evős periódusa. Az okokat tekintve megoszlanak a vélemények van aki szerint a foga más szerint ez egy akarat nyilvánítási törekvés. Nehéz de próbáld ráhagyni, hogy annyit egyen amennyit ő akar, illetve ha semmit akkor semmit, majd eszik a következő kajakor.

2011. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben az én gyerekeim sem esznek, de még én sem. Ez természetes.
2011. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém se eszik, de viszont én rajtam kijött a hányós fosós vírus. Remélem nálatok nem ez van.
2011. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!