Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én fiam nem hajlandó...

Csak az én fiam nem hajlandó megtanulni amiket szeretnék neki tanitani?

Figyelt kérdés
10hónapos volt tegnap.Ilyenekre gondolok,hogy integetni,tapsolni,puszit küldeni,szóval semmi "extrát",de a fiam nem akarja,csak mosolyog mindig,ez a jobbik eset,de van hogy "meg se hallgat"mit szeretnék neki mutatni,sokszor előfordult,és nem erőszakoskodok,hogy naponta többször csinálom neki,vagy csináltatom vele,nehogy megutálja,vagy végképp ne csinálja,csak néha-néha,mikor látom hajlik affelé hogy hátha,meg érdekli,de aztán mégse....nem érett rá?Mert más baba,6-7...stb kortól ad puszit,integet....tudom nem szabad mással összehasonlitani,csak mostmár kicsit aggódok nem-e baj ez.Egyedül puszit ad,azt is csak ha kedve van,és azt is úgy,hogy megfogja a 2fülünket,odahúz magához,és tátott szájjal bekapja(jóesetben)amit ér,orrunkat,szánkat,arcunkat,de legtöbbször beleharap..:(
2011. máj. 29. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem 1 éves a kisfiam, és a mai napig nem integet, de tapsolni már 5 hónapos kora óta tud, szerintem ez véletlen, mainapig imád tapsolni, ja és puszit úgy ad, hogy nyitva van a szája, és az arcunkhoz nyomja, persze csak ha kedve van. Én is sokat tanítottam, hogy integessen, de semmi:-(((
2011. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


Kedves válaszoló!

Most egy kicsit sz@rul esett amit írtál. Az én babám 6,5 hósan pápázott a boltos néninek. És ekkor már tudott tapsolni is. Nagyon szereti a MIZU? számot és ha meghallja, egyből elkezd tapsolni. Most 7,5 hós. Nem gondolom hogy szuperbaba vagy én lennék szuper anyuka. De minden gyerek más és más. Ezzel sose dicsekedtem, hogy az én lányom mit tud. Mondjuk Ő mindent nagyon korán csinált/csinál. De ettől még nem szuperbaba.

Kedves Kérdező!

Még a Te babád sincs elkésve semmiről. Majd integetni fog ha lesz kedve hozzá. Most még biztos 1000 más dolga van. :)) A puszit már én is nagyon várom, hogy hogy fogja adni nekem. Lehet Ő is letépi majd a fülem:))

2011. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen,már most nem agyalok ezen,majd csinálja ha akarja:) A fiamnak is a nagy kedvence a Mizu....ha éppen ordit és meghallja ezt a számot,mint akit elvágtak....tátott szájjal nézi és vigyorog..imádja..na meg Jennifer Lopeznek is az új számát,meg az előzőt....rá van tapadva olyankor a képernyőre,ha épp eléállok,még nekiáll balhézni,és "kikerül",dől el csak hogy lássa,hát haláliak...
2011. máj. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!