Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a puzzle féle összerakható...

Ezt a puzzle féle összerakható játszószőnyeget, amiből kiszedhetők ilyen formák hogyan lehet mosni és fertőtleníteni? Kézzel vagy géppel? Mit mondtok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam lehet gépbe tenni és forró vízzel mosni. Nem jön szét?

Bukós a lányom és sokszor megtalálta, ki szeretném mosni?


2011. máj. 31. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd bele a kádba őket, forró víz, és abba flóraszept vagy domestos, de a legjobb az ultrasol. Ázik egy darabig, majd jól öblítsd le, napon szárítsd meg.
2011. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagy darabok mosogatógépben elmoshatók.
2011. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bocsi, offolok

szivacspuzzle-ról van szó??? Bár nekünk nem szehető ki a közepe, de ezeket is lehet így mosni??

2011. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én azt javaslom, amit írtam, mert a bölcsődében is így csináljuk. Mosógépbe még nem próbáltam, én félnék, hogy eltőrik.


Bölcsiben x időnként kötelező fertőtleníteni az egész játékkészletet, mert ugye ott is mindent megfognak szájukba vesznek a picik, meg folyik minden a kisszájukból, orrukból, na meg ha valamelyikük beteg akkor pláne fertőtlenítünk, a fenti módszerrel minden játékot. Amit meg lehet kifőzünk.

2011. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem szivacs, olyan mint a polifom.
2011. máj. 31. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.MOSOGATÓgépben mosható,szerintem tisztább lesz mintha az ember kézzel sikálgatná.Utána lehet fertőtleníteni ha akarja valaki.Egyszerűen be kell állítgatni a tányérok helyére.:)Én is így mostam.Sőt, a műanyag játékokat-amiknek nem árt-,azokat is így szoktam,mert minden kis ficak tiszta lesz bennük.:)
2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Betettem a mosógépbe. Meglátjuk mi lesz vele. :) Mosogatógépem nincsen. :(
2011. máj. 31. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!