Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Ti tesztek valamit...

Kismamák! Ti tesztek valamit a SAJÁT egészségetekért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hetente 1x eljárok fallabdázni, és amióta hozzátáplálok a babámnál, azóta jobban figyelek a saját étkezésemre is, leginkább azért, mert lányom olyan jóízűen falatozza a gyümölcsöket, zöldségeket, hogy én is megkívánom. Úgyhogy több vitamint is juttatok a szervezetembe, mint régen.

Egy kis torna (olyankor ugye vele jár, hogy babamentes övezetben vagyok, tehát egy kis kikapcsolódás is az átlag napokból), egy kis vitamin, és jobban is érzem magam, mint előtte!

2011. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportolok. Futok, amikor csak időm engedi. Képes vagyok reggel fél hatkor futócipőt húzni, ha éppen máskor nincs időm. Kikapcsol, feltölt, megnyugtat.
2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit...Igyekszem legalább a külsőmet nem elhanyagolni, de az egészségemre nem sok időm marad...
2011. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van egy 16 hónapos kislányom, plussz 20 hetes pocakos vagyok, a mozgás most valahogy nem megy....Az egész napos rohangálás a lányom után teljesen lefáraszt, bár a hátamnak jót tenne egy kis jóga, lélekben már hangolódom rá, hamarosan talán el is kezdem :)

Étkezésre figyelek, az egész családban, szerintem ez is sokat számít: friss gyümölcsök, nem eszünk műanyag és félkész/kész ételeket, inkább minden nap főzök, nem eszünk cukrot. Tudom, nem nagy dolgok ezek, de nekünk így jó.

2011. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolok: futás, zumba, spinning.

Próbálok minél kevesebb műkaját enni, de sajnos teljesen nem tudom kiszűrni az ízfokozót, tartósítószert, stb-t tartalmazókat, mert szinte mindenben van :(

Sok zöldséget-gyümölcsöt eszem, húsból szinte csak csirkét, pulykát, halat, kenyérből teljes kiőrlésűt stb.

Biztos van még más is, amit teszek, csak most nem jut az eszembe :)

2011. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert láttam egy kismamát, nagyon pici babát tolt, és annyira elgyötörtnek tűnt... És persze sok-sok kiló súlyfelesleg volt rajta és a kezében vagy fél kiló fornetti. Én nem bántani akarom, de olyan rossz volt látni. A férjem azt mondta, miért akadok ki ezen, "minden kismama ilyen", de szerintem nem így van. Ezért kérdeztem!
2011. jún. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!