Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknél hogyan tanítottátok...

Ikreknél hogyan tanítottátok meg, hogy nem vesszük el a játékot egymástól?

Figyelt kérdés
10 hósak lesznek, a kislányom mindig elveszi a fiamtól a játékot. Nem is játszik vele, ha elvette, már megy is tovább, persze a játék nélkül. A fiam meg sír.
2011. jún. 1. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem ikreim vannak, hanem van egy 14 hós kislányom és egy 3 héttel idősebb szomszéd kislányom, akire egész nap én vigyázzok! Én mindig rájuk szólok, hogy ha valamelyik játszik egy játékkal, akkor a másik ne vegye el. Ha még is veszekednek rajta akkor én veszem el és kész!

Azért már egész jól kezdik megtanulni, hogy nem veszük el egymástól a játékokat!

2011. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem ikreim vannak, hanem egy 2.5 és egy 1 évesem.

Nálunk is az az alapelv, hogy megpróbálunk osztozni, felajánlunk helyette egy másik érdekes valamit aztán csere. Ha végképp összevesznek egyvalamin, akkor meg én veszem el és elrakoom.

2011. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 fiam van,másfél évesek.Szinte mindenből kettő van,vagy legalábbis hasonló.Ha elveszi,akkor helyzettől függ h visszaadom e neki,vagy adok a kezébe mást.Nem veszekedősek.
2011. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!