Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek, kislányo...

Nem tudom mit tegyek, kislányos anyukák adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
barátnömékhez mennénk látogatóba több napra, de 3 éves kislánya elkapott valami nemi fertözést tavaly egy strandon, és az orvos szerint csak jó pár év mulva fog elmúlni, vagy fogja kinőni. az én kislányom 11 hónapos és én várandós vagyok, szerintetek veszélyes lehet ránk a fertözés, ha náluk alszunk?
2011. jún. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mi ez a fertőzés, hogyan terjed stb... kérdezz rá, nézz utána és utána fogsz tudni dönteni.

Így látatlanban itt nem fogunk tudni segíteni neked.

2011. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én annyit tudok tanácsolni,hogy a kislányod 11 hónaposan ugyebár pelenkás,őt szerintem nem érinti,amikor meg átpelenkázod,tegyél alá általad vitt textil pelenkát,te pedig ne ülj rá náluk a wc-re illetve csak zuhanyozz náluk,és ez a kislányodra is vonatkozik.

én ezt tenném,bár szerintem ennél többet nem is tudsz tenni az ügy érdekében.

2011. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam a kislányom nekem is 3 éves, a kisfiam 11 hós, kicsit összekeveredtem :)
2011. jún. 1. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor a kislányodnak bilit mindenképp vigyél!
2011. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!