Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája/gyermeke úgy...

Akinek a babája/gyermeke úgy alszik el hogy beraksz neki egy mesét nézzni az mennyi idős korába szokott erre rá?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy 25 hónaposomat berakom a szobájába az ágyába és berakok neki egy mesét nézzni hátha úgy elalszik. Eddig csak bevittem jó éjt puszi kijöttem és már aludt is. Most meg ha ott akarom hagyni akkor vísít, atért gondoltam erre. Aki így csinálja mennyi idős kora óta?
2011. jún. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem ez a legnagyobb butaság amit tehetsz. Akkor már inkább egy mese CD-t tegyél be neki, de ne szoktasd rá, hogy csak tv-re tudjon elaludni. Örülj, hogy ő még nem igényli.
2011. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Szerintem se szoktasd rá. Te mesélj neki inkább, vagy mondókázz. De tévére altatni nem jó ötlet.
2011. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is butaság. Amúgy valószínűleg nem aludni fog rajta, hanem nézni fogja, mert érdekli...

Olvass neki mesét, puszild meg, gyere ki. Ha visítani kezd, akkor hagyd 1-2 percig, ha nem hagyja abba, menj be, mondd meg neki, hogy aludjon szépen. Ha megint visít, akkor még egyszer. Ha harmadszorra se hagyja abba, akkor megint menj be, de ne beszélj hozzá, csak simogasd meg a fejét, takargasd be. Nálunk ez bejött. Az első este rémálom volt, a második nap már nem visított annyit, harmadnap egy hang nélkül elaludt a fiam.

2011. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!