Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan fordult meg a...

Hány hónaposan fordult meg a babátok? Baj ha még 5 hónaposan nem forog?

Figyelt kérdés
Mindent csinál:gügyög,játszik,nevet,oldalra fordul,hason kitámaszt és emeli a fejét.Csak éppen még nem forog!
2009. máj. 5. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! 6 hónapos fiam pár napja fordul hasról hátra, de visszafelé még esze ágában sincs. a doki és a védőnő szerint semmi gond, majd egyszer csak ráérez :)
2009. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezek után fog forogni a 6. hónapba csak az én babám még a kezét nem tudja ki húzzni a pocak alol
2009. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, hamarosan megcsinálja! szerintem semmi baj nincsen! az én fiam is 6 hós volt, mikor átfordult. aztán majdnem 7 hós, mikor visszafordult hasról hátra. most lesz 8 hós, mindegyiket csinálja, kúszik próbálja a mászást, egyelőre sikertelenül. szeret ülni, ha leteszem, és imád állni, ha tartom. nem is erőltetem, maradjon csak a földön minél tovább, úgy fejlődik ki az izomzata rendesen! Ne foglalkozz azzal, hogy a fórumon olvasod anyukáktól, hogy már 2-3-4 hósan fordult a babája. nem ez az átlag!!! Ráértek, futhatsz még eleget utána később:-)
2009. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam kereken az 5.hónapot töltötte és pont aznap fordult meg előszőr. Már ő is kitartotta magát ha a hasán volt és ha a hátán volt nagyon kigyózott mintha ki akarta volna tekerni magát. Na abból jön a fordulás. :)

Én amikor már éreztem rajta hogy meg tudná csinálni, csak még rá kell jönnie, akkor finoman elkezdtem pl ha hason volt lökdösni oldalra. Vagy ha a hátán volt és már oldalra fordult akkor finoman tovább lenditettem. Pár nap múlva magától megcsinálta.

2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kislányom is 6 hónapos volt mikor ügyesen ment már neki, akkor amikor ő akarta, most 8 hónapos, már egyedül feláll a járókában. Úgy látszik most jött bele ő, úgyhogy nyugi!
2009. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ma 5 hónapos, és eddig kb. kétszer fordult a hasáról a hátára, de tök véletlenül. :) Még korai is iylenkor..
2009. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem babánként változó, az én fiam ma 5hónapos és kb egy hete forog oda vissza. A baj csak az, hogy amikor hason van ordít mert nm tudja még, hogy most akkor mi is legyen. Ha meg nem ér el egy játékot -miután kúszni még nem tud - megint csak dühös lesz és ordít. Szóval ha leteszem a játszószőnyegre nekem is ott kell lennem és megpróbálom játékosan lekötni. Mindent olyan nagyon hamar akar és borzasztóan türelmetlen.
2009. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja! 1 hónapon belül fordulni fog, meglátod!
2009. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!