Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos oltás + agyhártya...

18 hónapos oltás + agyhártya gyull. elleni oltás egyszerre?

Figyelt kérdés
A doktornő javasolta az agyhártyagyulladás elleni védőoltást, mi bele is mentünk. 28-án kapja meg a kötelező 18. havi oltást és azzal egyszerre akarja neki beadni? Nem fogja ez megterhelni a kislányom? Vagy ezt így szokták?
2011. jún. 3. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megterhelni, ha lehet egyszerre szokták beadni, mert így egyszerre letudja a két oltást a gyerek. Az én lányom múlt hónapban kapta meg a 18hós oltást, de mivel felénk egy ideje hiány van az agyhártya elleni vakcinából, így majd még vissza kell vinnem a lányom oltásra két hónapon belül. Szegénykém már rég túl lenne rajta, egy kínszenvedés lesz újra lefogni őt. Tehát ne aggódj, nem lesz baja ha kettőt kap egyszerre.
2011. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy-két oltás van csak, ami nem adható mással együtt (most nem jut eszembe egy sem).

Az én lánykáim volt, hogy 3-at kaptak egyszerre, még egy hőemelkedés sem volt.

2011. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A doki tudja le a két oltást. Én nem adatnám be egyszerre, az egy is nagyon megterheli az érzékenyebb szervezeteket.
2011. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is így kaptuk,csak mi a 4 hós oltásnál.

Prevenart kapjátok?

2011. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a prevenart már megkapta, most nem tudom:S amit 18 hósan szoktak, nem jut eszembe a neve.
2011. jún. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!