Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jart ugy valaki hogy a par...

Jart ugy valaki hogy a par honapos babatok, rakattant, a teara? Hogy szoktattatok le ot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sehogy.ha szomjas,hadd igyon.
2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szia, anyém 3-6hóskoráig csak gyümölcslevet volt hajlandó meginni.

Kaja után mindig kibüfögte, bemérgeskedtem, aztán csak vizet adtam neki, 1napig nem volt hajlandó meginni,de rájött mást nem kap..

Azóta kizárólag vizet iszik, se tease más

2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3 hósan gyümölcslé?
2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem, mert nem adtam

anyatejen (tápszeren) és max forralt vizen kívül semmi n más nem való nekik ennyi idősen

2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én babámis ilyen bár mondjuk ő már 9 hós...! Apával (rossz szokás tudom) de üvegből isszuk az ásványvizet! Ő neki is adtunk az ő vizéből természetesen. Tetszett neki hogy üvegből iszik, igy megszeretettem vele a vizet is!
2011. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az enyém is csak vízet uszik most 14 hós!

próbáld meg mindíg gyengébre a teát minden nap fokozatosan több víz kevesebb tea és egyszer csak sima víz!Hidd el ha szomjas megissza a vízet is!

2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szoval,a teat ,muszaj,adnom neki mert nem tud kakilni.Mindent kiprobaltunk mar.Viszont 2napja inkabb a taat issza-sir ha nem kap-mint az anyatejet...
2011. júl. 21. 13:09
 8/18 anonim ***** válasza:
mennyi idős és milyen teát adsz neki?
2011. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Minél több teát adsz neki, annál jobban nem issza meg a tápszert.

Nem a tea miatt kakil.

Szerintem ne adj neki teát pár napig, és a tápszert is megissza majd. ( Nálam volt 2 hét mikor sztrájkolt, aztán mégis megissza tápit, tea nincs azóta se!)

Hány hónapos?

2011. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
3honapos,anyatejes,es kamillat.Akkor mitol kakil?Mert pont a kaki hianya miatt javasolta a vedono.Azota kakil.
2011. júl. 21. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!