Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vegyek 7 hós...

Milyen tápszert vegyek 7 hós babámnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem a kóstoltatást, egyelőre nem nagy sikerrel, anyatejem meg már kevés neki, mert összesen hízott 20 dekát 1 hónap alatt, az meg kevés a doki szerint. Addig, amíg nem eszik babám rendes kajákat szeretném pótolni a hiányzó tejet.

A nagyobb marketekben( Auchan, Cora) lehet tápszert venni? Milyet vegyek? Tudnátok segíteni?


2009. márc. 18. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a Hipp 2 probiotikus tápszer jött be, de igazából sokféle jó tápszer van. Úgyis rá vannak írva az adatok, és csak el kell dönteni, hogy neked melyik szimpatikus. Ha félsz a tejérzékenységtől, akkor szólj a gyerekorvosnak, és ír fel hipoallergén tápszert.

De a 7 hós babának már nyugodtan adhatsz bébiételt is.

2009. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lánykám 10 hónapos és Ő a HIPP HA2-t kapja. Szerintem szörnyű íze van, de a lányom megeszi:)A Tescoban szoktam venni és 2999 Ft egy doboz. Másfajtát nem próbáltunk ki, mert úgy voltam vele, hogy megeszi és nem fáj tőle a pocija, akkor nem keverem. Bár az én lánykám már szinte mindent eszik már:)

egyébként a doktornő azt mondta, hogy tápszert csak 6 hónapos koráig írnak fel a babáknak, mi ezt túlléptük így nekünk nem jár a kedvezmény:(

2009. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!