Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kislányom ma...

2,5 hónapos kislányom ma extra sokat alszik. Lehet az időtől? Hasonló korú babások, nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Tegnap este 10-től aludt ma reggel fél 8-ig. Aztán Evett, 9-től aludt 10-ig, most meg dél óta alszik, már a második evés jönne, de mélyen alszik. Lassan a fürdéshez kell előkészülnünk.
2011. jún. 4. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az időtől, ugyanenyi idős az én lányom is, március 13án született...

volt rá példa hogy délbe evett és este 7kor kelt fel utána.. sokan mondják hogy keltsem fel..én biztos hogy fel nem ébresztem.. felébred ő ha éhes!

ha amúgy semmi baja, nem lázas, vidám mosolygós a babád akkor ez a hülye idő készitheti ki őt is. szóval ne izgulj.. elő fog fordulni máskor is.)

2011. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előző vagyok:)

nekem a lány este 9től alszik reggel 6ig 7ig akkor eszik és utána tovább fél9-10ig.. akkor kaja.. kis nézelődés, és alvás:)

2011. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 16 hetes,de ma pont az ellenkezője!Délelőtt félórát szunnyadt,délután is ennyit!Meg most sikerült elaltatnom,pedig nagyon jókat szokott aludni!Szerintem ez a meleg is közrejátszik!
2011. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 6kor felkelt, fürdött, evett, aludt egy fél órát, és most bulizik a kiságyban. :) Most éppen a "jobb lábat a rácsok közt kidugni és megpróbálni átfordulni" figurát gyakorolja, közben gügyög és vigyorog nagyokat egy zenélő plüss tehénnek, úgyhogy szerintem nincs baja, nem is lázas, úgyhogy az idő tesz be neki is.
2011. jún. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!