Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe activatort használtátok...

Aloe activatort használtátok hasfájásra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindent próbáltam, az activátort is, nekünk semmi sem vált be. Olyan 3 és fél hónaposan magától elmúlt. Addig szenvedtünk. Legjobban talán az a víz jött be. persze a neve nem jut eszembe, de lényeg, hogy mindig büfiztesd. Szerintem nálunk az is baj volt, hogy elaludt mindig szopizás közben és nem tudtam sosem megbüfiztetni.
2009. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Grappe Water azt hiszem igy hivják a vizet. Soktól hallotta,hogy jó. Nekünk az espumisan cseppek váltak be.

Kitartás, elmúlik!

2009. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk ez vált be. Előtte kipróbáltunk mindenféle teát, espumisant, infacolt, de jó hatása ennek volt. Azóta is használjuk, mert fogzásra is jó, 7 hónapos múlt a manóm. Mindenkinek más használ,de egy próbát megér!
2009. márc. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én a 12 hetes fiamnak minden este adok ilyet 5 cseppet+a 2 csepp D vitamin. :-))
2009. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az INFACOL is jó, próbáltad??
2009. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!