Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el ültetgetni...

Mikor kezdtétek el ültetgetni a babátokat? Gondolok itt, amikor a fotelnek támasztod a hátát.!

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ültettem,csak 9 hónapos korától,mikor már egyedül felült.
2011. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én soha, megvártam, amíg ő felül egyedül.
2011. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

7 hónaposan csináltam róla így képet.De persze csak kb fél percig volt így, és akkor is támasztva volt rendesen.

Magától még nem ül fel a szőnyegen, de a hordozóban igen, sőt a babakocsiban is addig ügyeskedik, míg felhúzza magát, csak visszahuppan, mert az öv nem engedi...szóval szerintem nem ártottam ezzel.

2011. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már ült úgy, hogy a kezével támasztotta magát. 6 hós korára stabilan ült egyedül támaszkodás nélkül. Felülni magától, mászásból kiülni most kezdett 7 hósan.
2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ülemben ültettem úgy, hogy fogtam a hóna alatt. Állandóan ülni akart, húzta fel magát.

Fotelba vagy párnával kitámasztva viszont sosem ültettem.

Egyébként 8 hónapos volt, mikor magától felült.

2011. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Soha.

7 hónaposan ült fel (pontosabban négykézlábazásból le) egyedül, addig nem ültettem.

2011. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sosem ültettem így. amíg nem tudott ülni, a gyógytornász tanácsára mint ahogyan már írták is, úgy ült az ölemben hogy a hóna alatt támasztottam őt.

mivel korababa volt így későn, 9 hónaposan (egy hónapja) kezdett el ülni.

2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha. Megvártam míg négykézlábból kiült. 7.,5 hós volt. Addig etetni is hordozóban etettem, babakocsiban köztes fokozatban ült.
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

soha. nem szabd, tönkre megy a gerince...

6 hónaposan ült fel, 9 hónaposan már felmászott a fotelba és ücsörgött :)

2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem vártam meg míg felült.8 hónapos korától ültettem és 10 hónaposan ült fel magától!
2011. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!