Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az ha egy gyerek...

Milyen az ha egy gyerek alvajáró? Többi lennt!

Figyelt kérdés
20 hónaposom már másodjára hajnalba a korom sötétben mászkál és csak akkor kezd el sírni ha nekimegy valaminek, mert persze nem lát semmit. Ma éjjel például beszorult az íróasztal meg a radiátor közé és úgy elkezdett vísítani hogy az éjjel közepén a frász jött rám. Átmenntem megnyugtatom és alszik tovább. Külön szobában alszik már 6 hetes kora óta. Ez az alvajárás? Hogyan kell ezt kezelni?
2011. jún. 6. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Egyik barátnőm volt így egészen kicsi gyerekkorától. Őt nem vitték a szülei sehova, de neked tanácsolom, h kérd pszichológus segítségét, aki alvásklinikára küld. Nem szabad ezt ennyiban hagyni. Remélem, hamar lesz megoldás.
2011. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar wikipedián, csak ennyit írnak: [link] De ha tudsz angolul, akkor érdemes ezt is elolvasni: [link]
2011. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is alvajárók , de csak időnként . Többször előfordult a fiamnál (most 9 éves) , hogy felkelt éjszaka és elindult de hiába szóltunk hozzá , nem válaszolt , visszavezettük az ágyába és aludt tovább. A lányom pedig az óvodában 6 éves korában kelt fel rendszeresen a délutáni alvás alatt. Ő sem tudta , hogy mit csinál , csak ment és miután visszavezették az ágyába aludt tovább, ébredés után viszont semmire nem emlékeznek. Nem voltunk orvosnál , nem láttam értelmét , persze ha minden éjszaka felkelnének(mostanában nem fordult elő egyszer sem), akkor valamilyen szakemberhez fordulnék.
2011. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velünk is előfordult egyszer, a 4 éves fiam jött át éjszaka és kezdett keltegetni, hogy anya, anya...a szívbaj jött rám, hogy mivan, mert sosem szokott átjönni, és jó alvó. Kérdezem, mi baj? "A macska alá be kell rakni a szőnyeget, mert megfázik!" Heee? :)) Aztán csak kapcsoltam, hogy álmodik, úgyhogy visszavittem az ágyába és aludt tovább. Másnap nem emlékezett a dologra.
2011. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!