Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenleg dolgozom de a párom...

Jelenleg dolgozom de a párom nem és szeretnénk babát. Vállaljunk e így? Más is megtudta csinálni mi is megtudnánk? Kapnánk e állami segítséget vagy valamilyet ami nem családi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
hát ha itt élsz magyarországon most nagyon félelmetes a államcsöd vesszély miatt!
2009. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem vállalnám, márcsak azért sem, mert ez hosszú távon sajnos igen nagy eséllyel megöli a kettőtök kapcsolatát, illetve a megélhetéseteket. Nekem nem keres rosszul a párom , de még mi is rettenetesen megéreztük, amikor tgyás után az addigi bevétel felét kaptuk. Ha a maximumot kapnád, még akkor is lehetetlen abból egy babával kijönni. Ráadásul azt a babát fel kell nevelni és keserves anyagi körülmények között biztos meg tudnátok neki azt az érzelmi biztonságot, amire szüksége van?
2009. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én a mostani gazdasági válságban biztosan nem vállalnám. Még akkor sem ha van szülői háttér segítség. Minden bizonytalan és a végkimenetel szerintem államcsőd..... 11 hós kislány anyukája
2009. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmiképp ne vállald be, úgy meg eleve ne, hogy segélyre apellálsz. Itthon borzasztó dolgok vannak kilátásban, akinek biztos az anyagi háttere az is kétszer meggondolja, hogy vállaljon e gyereket, olyan nevetségesek a fizetések, gyes, stb...
2009. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ok hogy te dolgozol, de ne adj Isten holnap elveszted a munkahelyedet? Mibol fogtok megelni? Nagy felelotlenseg lenne bevallalni egy babat most szerintem. A ferjed helyezkedjen el elobb, utana gondolkozzatok a baban.

Hacsak nincs tobb ingatlanotok is, amit kiadtok alberletbe, es van anyagi beveteleket. De gondolom ilyenrol szo sincs, hiszen akkor nem kerdeznel ilyet. Amugy mennyi idosek vagytok?

2009. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
pelenka nagy csomag 1 hónapig se tart 4000ft még az olcsobb is mert az nem gazdasságos, a tápszer 1 db 2 hét ha szopizik mellette 2000ft és a patikába álandóan járunk felfoghatatlan de már retur jegyünk van ha szptatsz víztol nem biztos hogy több a tejed így üditö v. tea de rendszeresen a doboz tea 350ft de szinte hetente üditö minimum ll egynap hoesc .Hihetetlen de csak a pénzt költöm és ki se mozdulok a házbol már szinte szégyelem magam elött. Valaki rá csaphatna a kezemre!Ha betegsség jönn mint most télen a doktor nem variál és meg kell venned Pl. 6000ft -os maszkot hogy a sprét betud fujni a kicsinek és + a sprék ja még légzésfigyelöt is meg kellet venni 20000Ft ja és az orvosnak pénzt adni mert hajnal volt! Ha hirtelen jönn valami a pénzhez kell nyulni és ha nincs miböl. Benzin is kell és a telefonod is fel legyen tölt ve ! Jaj szörnyü folyik a pénz!!!ez mellet kaja + rezsi!!!
2009. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!