Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám nagyon hasfájós,...

3 hetes babám nagyon hasfájós, főleg ilyenkor este fele. Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
infacol, espumisan, cseresznyemagpárna, szélcső, pocakmasszázs, torna, sok hason fektetés, angol víz,
2011. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk annak idején az infacol vált be,illetve sokat masszíroztam a pociját,az alkarunkra fektettük,úgy ringattuk,nyomogattam fel a lábát.és nagyon sok türelem kellett hozzá.
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem használt ezek közül, ezért a dokinénink írt fel gyógyszertári papaverines cseppet. Na az 10 perc, és elmulasztotta a hasfájást. Kérj Te is ilyet tőle, biztos adni fog! Ja, és nem mellesleg 185 forintba kerül mindössze, nem 2000-2500, mint a többi...
2011. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisbabák elég nagy része az első 6 hétben esténként sokkal nyűgösebb, sokat szopik és többet van kézben mint egyébként. 3 hetesen még annyira pici, ráadásul ez a trágya idő is sokat ront a helyzeten, nem is tudod igazán mibe öltöztesd stb.

Első hozzászóló leírt mindent, amit első körben ki lehet próbálni, csak annyit tennék hozzá, hogy ha szoptatsz, te is nagyon vigyázz mit eszel, még a cseresznyétől, tejtől, paradicsomtól, csokitól is komoly görcsei lehetnek.

2011. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen dolog vált be, a cici.Egyedül ott nem sírt estnként, úgyhogy órákig a szájában volt, így nyugodt volt. Nekem meg nem volt teher. Amúgy 6-7 hetes kora körül elmúlt.
2011. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Én is próbálom cicire rakni,de csak rángatja magát,és még a cici sem kell neki ilyenkor.

kész rémálom mire elalszik.most is éppen apa próbálkozik-kevés sikerrel..

2011. jún. 7. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk az 5. heten kezdodott a hasfajas a hormonalis valtozas hatasara. Minden nap delutan 5-tol alvasig folyamatosan "uvoltott". Sokszor napkozben is... 6 honapos korara mult el, amikor felult, es sokkal tobbet mozgott.
2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!