Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már csak reggel és este...

Ha már csak reggel és este szoptattok, hogy nem apad el a tejetek?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok fent tartani a tejtermelést?
2011. jún. 7. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet-kínálat!Annyi van amennyi kell!A szervezeted nagyon okos ám:)!
2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én anno nem gondolkodtam ezen. De valóban nem apadt el a tejem. Sőt az elválasztás után fél évvel még volt tejem!
2011. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó kérdés, nekem mindkettő gyerekemnél amikor csak este reggel szopiztak rövid idő alatt (pár hét-1 hó) teljesen elapadt a tejem sajnos:( Sajnáltam mert szerettem volna sokáig szoptatni, így csak 12 és 13 hónapig sikerült.
2011. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem apadt el, 25 hós koráig szopizott reggel este 20 hós korától. Addig 1-2x kérte éjjel is.
2011. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyi az igény, annyi a kínálat. Ilyen egyszerű.
2011. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én tapasztalatomat tudom leírni, úgy látom, mindenkinél máshogy alakul. Pici lányom 6 hós koráig csak szopizott, én kevésnek gondoltam a tejem, de mivel ő képes volt órákig szopizni, így valószínűleg (amiért szopizás közben is termelődött) elég volt neki. Ahogy nőtt, egyre türelmetlenebb volt, és nem akart ennyit vesződni vele, kb. 10-15 perceket szopizott, és sajnos ekkor kezdett el kevés lenni a tejci. Hamarosan el is apadt sajnos, pedig én is szerettem volna tovább szoptatni. Egy ideig vesződtem a fejéssel, de nem sikerült. Max. 40 ml-t tudtam kipréselni. Szóval azért nem olyan egyértelmű ez a kereslet-kínálat. Remélem Neked máshogy alakul.Minden jót!
2011. jún. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!