Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hihető az, hogy...

Tényleg hihető az, hogy vannak kristály gyerekek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
és nem sunyi és félre húzódó,egyáltalán nem horrorisztikus a kisfiam...érdekes lenne egy 8hónaposnál:)
2009. márc. 19. 22:18
 12/24 A kérdező kommentje:
22.17 es nem értem a kérdésed vagy megállapításodat vagy nem tudom midet..,én nem amcsi vagyok tudtommal ez egy Magyar oldal...
2009. márc. 19. 22:21
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes megközelítése ennek a dolognak, végigolvastam cikket. Én nem értek hozzá, meglehetősen szkeptikus vagyok ilyen téren. Biztosan édes lehet a kisfiad. Csak nem rák ő is? Mikor született? Azért írtam az amcsikat, mert valahogy mindig csak náluk lehetnek ilyen különleges gyerekek...
2009. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De rák,júli 11.de épp most beszélgettem egy amerikai barátnőmmel erről ő nem is hallott még ilyenről
2009. márc. 19. 22:27
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom , h hihetö e az enyém is kristályra hasonlit és rák (jun. 26.) - egyébbként mért ne lehetne igaz!
2009. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Az "amcsis vagyok" Az én kisfiam is júliusi és 8-án született...
2009. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Es te erre hogy jottel ra? Marminthogy a te kisfiad kristaly gyerek? Olvastal egy cikket errol, vagy valaki felhivta a figyelmedet?

Es az aurajat megneztek mar a babadnak? Es neked?

2009. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nekem egy családtagom foglalkozik ilyenekkel és ő mondta az auráját nem nézték még sem az enyémet de már most egyre jobban izgat.

sztem semmi össze függése nincsen annak,hogy mikor született nem ezen múlik.

2009. márc. 20. 09:38
 19/24 anonim válasza:

Állítólag én is kristály-gyerek vagyok.

Anyukám mesélte, hogy még mikor kisbaba voltam mikor felnéztem az égre, és csak néztem felfelé a csillagokra. Addig bámultam, amíg fel nem mutattam az égre, és végül kimondtam hogy "csillag". Anyuék nagyot nézhettek mert csak pár hónapos lehettem, és beszélni sem tudtam. Azt se tudja honnan hallhattam ezt a szót, hogy csillag.

Nemrég olvastam, hogy a kristály-gyerekek valamilyen kapcsolatban állnak a csillagokkal, vagy mi, szerintem őrültségnek hangzik de meglepődtem.


Ahány emberrel találkozok, mindenki a szememet csodálja meg legelőször. Nagy, világoskék szemeim vannak. Utána jön a bőröm, sajnos falfehér vagyok.


Állítólag a kristály-gyerekek kreatívak. Nos, az óvoda óta folyamatosan rajzolok, már az óvónők is felfigyeltek a "tehetségemre". Mindig is kitűntem a többiek közül a tehetségemmel. Már akkor tudtam, hogy festő vagy valami hasonló leszek.

Most végzem el az általánost, és ruhaipari suliba megyek, ruhaipari technikus szakra... varrónő szeretnék lenni :)


Nem tudom hogy mennyire tartozik ide, de halottak napján születtem. A legelső gyerekkori barátom is halottak napján született, csak egy nappal később mint én. Érdekes hogy szinte ugyanúgy néztünk ki, a szemeink is szinte ugyanolyanok voltak. Hasonló volt az ízlésünk is. Most külföldön él.


14/L (elnézést a hosszú szövegért, nem kérek bunkó visszajelzéseket, illetve ha valaki bolondnak talál/vagy akárminek, előre közlöm hogy nem vagyok az.)

2010. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kristály gyerekről nem sok olvasni való van a neten sem, elég ritka az infó róluk! ezt nemrég találtam: [link]
2010. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!