Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hihető az, hogy...

Tényleg hihető az, hogy vannak kristály gyerekek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 21:44
1 2 3
 21/24 TomRage válasza:

Elvileg az indigók a 90-es években, a kristálygyermekek a 2000-es évektől születtek. Indigók elvileg kezelhetetlenek, egoisták és egyes jóslatok szerint ők fogják lerombolni a világot, amit majd a kristálygyerekek generációja újra felépít. Ezután a szivárványgyermekek (2010-től) fogják megteremteni a harmóniát.

Nem tudom, hogy mennyi lehet a valóságalapja, numerológia szerint részint levezethető.

Valamilyen szinten ezek betudhatóak lennének szellemi, születési rendellenességeknek, viszont csak egyes személyiség elemek különböznek teljesen a "normától".


Az, hogy csak amcsiban vannak nem azt jelenti, hogy Magyarországon nincsenek, csak egyszerűen nem kutatják, nem foglalkoznak velük.

2010. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hozzáértők szerint én indigó vagyok,bár nem érzem magamon,hogy rombolnám a világot,mert mióta az eszemet tudom csak alkotok és hozzá teszek.A fiam szerintük Kristály gyerek de még nem igazán látom a végét,mert 2éves és a dackorszakban vagyunk.

Most 2010ben jön a kisebbik kiderül ő milyen lesz....a kérdés nem mai,azóta én is olvasgattam a dolgok után.

2010. aug. 13. 10:09
 23/24 TomRage válasza:

Ha indigó vagy valószínűleg nehéz dolga volt a szülőknek. :)

Milyen a hozzáállásod a szabadsághoz? Mennyire tudod eltűrni, hogy beleszóljanak a kisebb nagyobb dolgaidba?

2010. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az apám is elég kemény egyéniség,borzalmas fiatal korom volt vele.szabadság -az enyém.egyáltalán nem tűröm el ha beleszólnak az életembe-pláne felnőtt fejjel.A tanácsokat szívesen meghallgatom..van,hogy megfogadom,de ha utasítanak azt nem viselem el-ezért sem vagyok jó alkalmazott pl munkában.
2010. aug. 14. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!