Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta feleség vagy és anya:...

Mióta feleség vagy és anya: kit hív fel este fél 10 - 10-kor az anyósa? Pontosabban a férjedet? Van kulcsa az anyósodnak a lakásotokhoz?

Figyelt kérdés
Vagy ezeken nem kellene kiakadnom? Hívjon nyugodtan este 10-ig minket? Igazán elfér mellette a magánéletünk? És azon se akadak ki, hogy van kulcsa a lakásunkhoz?
2011. jún. 7. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jézusom! Részvétem...
2011. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha a férjemet hívja az anyja, egyszerűen kinyomja a hívást. Ja, és nem nagyon tudja, hogy hol lakunk.
2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az én anyósomat ilyen szempontból a sógornőm helyettesíti. Este fél óra napi megbeszélés, elszámoltatás. Kulcs ugyan nincs neki, de kopogás nélkül bármikor beállít, pedig a lakás a sajátom, nem a férjemé
2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A hívás nem probléma, de hogy kulcsa van a lakáshoz?! :O

Miért???? :O

2011. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kulcsa akkor van, ha elmegyünk nyaralni és jön virágot öntözni és kutyát-macskát etetni.

Este 10-kor nyugodtan hívhat, éjfél előtt nem alszunk. Viszont nem szokott.

2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jujj! Furdetés után már nem szeretem ha hívnak. Ezt tudják is. Kulcsa legyen csak a saját lakásához. Vigyázz a privát szférádra!
2011. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Van kulcsa lakásunkhoz, mindkettőnk szüleinek, mert nem egy településen élünk. Sőt, nekünk is van a szüleink lakásához kulcsunk. Sose megyünk váratlanul és hívatlanul egymáshoz, nincs is ebből probléma.

Hívhatna nyugodtan este tízkor, de nem hív, mert ő már alszik. De komolyra fordítva, engem hívna.

Valószínűleg ezek a dolgok bennünket azért nem zavarnak, mert nincs problémánk az anyósokkal.

2011. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is kötelező beszélő van minden este, nekem is égnek áll a hajam tőle... :(
2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is az van mint nálatok, ezért nem is vagyok jóban anyósékkal. Férjemet ötletszerűen felhívja az anyós, ha náluk volt valamiért, mondjuk felugrott cseresznyéért a minap, akkor fél óra múlva már jött is a telefon, hogy : kicsi fiam, hazaértél már? Nem romlott meg útközben a cseresznye? :s

Szerencsére én ebből kimaradok, hagy hivogassa a fiát ha neki ez örömet okoz.

Na a kulcskérdés nálunk is probléma. Férjem adott nekik, mert állítólag elvárták. Egyszer úgy jöttek látogatóba, hogy nem csöngettek a kapunál, bejöttek kulccsal és egyszer csak itt álltak a nyitott lakásajtóban. Mindannyian halálosan megijedtünk, még a gyerekek is. Akkor rájuk förmedtem, hogy mit képzelnek, ők sem örülnének, ha csak úgy beállítanánk.

Jól megsértődtek, de többet nem fordult ilyen elő, sajnos a kulcs azért náluk maradt.:(

2011. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak! Hívogatni hívja páromat, de nem késő este. Addig engem nem zavar amíg nem engem hív. Ki nem állhatom azt a nőszemélyt. Egy kicsit kölcsönös is, úgyhogy ez a veszély engem nem fenyeget hogy engem hívjon :) A lakáskulcs. Hááát én leszedném a párom fejét ha merne nekik kulcsot adni. Mondjuk ez a veszély sem annyira fenyeget mivel nem járnak hozzánk. Csak azt várják el hogy mi menjünk. 8 hós lányom és egyszer voltak itt nálunk, mikor megszületett a baba. Elég is volt belőlük. :) Így át mi megyünk 2 hetente 1 óra hosszára. Elég az :D
2011. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!