Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 11 hós! Már két hónapja...

Babám 11 hós! Már két hónapja külön szobába alszik, szinte teljes sötétben?

Figyelt kérdés
Nem tudott világosban aludni,egy darabig égett a kislámpí de mindig lekapcsoltam mikor elaludt.nem volt baj,egész tegnap estig,mikor mentem,hogy kapcsolom ordításba kezdett,altattam nyugtattam,majd mikor már majdnem elaludt kiakartam menni,lámpa maradt égve,erre megint ordított,ezt játszotta vagy egy órán át,majd eleludt,lámpa mellett!Mert mikor lekapcsoltam volna ordított?Mi lehet a baj,ami eddig nem volt?Hagynám a lámpát égve csak egy idő után olyan forró,hogy félek nehogy valami baj legyen.Valami ötlet tanács?
2011. jún. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a szeparációs szorongás okozza-e a sírást, vagy csak valamiért rossz napja volt a picinek, mindenesetre ha igényli a fényt, vehetsz valami halvány éjjeli fényt, ha az elég neki, ha nem, akkor javaslom a kisméretű sólámpát. Kellemes, nem erős a fénye, és egyáltalán nem melegszik át akkor sem, ha egész éjjel ég. Nálunk is ez van, szeretjük.
2011. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kell a babának éjszakára fény, akkor vegyél sólámpát, azzal nem lehet semmi baj, ha egész éjszaka is ég, és még az egészségre is nagyon jótékony hatású!
2011. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!