Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ültetnétek át 0-13...

Mikor ültetnétek át 0-13 ülésből (hordozóból) a következő,9-18kg-osba?

Figyelt kérdés

- Ha elérte a 9kg-ot?

- Ha már nagyon emelgeti a fejét és nézelődne?

- Ha már tud ülni?


Olyan az ülésünk, ami dönthető, tehát jó darabig döntve használnánk.


2011. jún. 8. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi egy éves volt mikor mentünk balcsira nyaralni akkor vettünk neki egy 9-18as maxi cosi priorix-et.A hordozót már akkor hónapok óta utálta.
2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekünk is kb 1 éves lesz mikor átteszük.


most 9 kiló, 8 hós, biztosan felül magától, de még marad 1-2 hónapot a hordozóba.

kb 1 éves koráig a legbiztosnásgosabb a hordozóba.

nekünk meg van már az ülés, de olyan aprócska benne.

2011. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még csak 7 hónapos, tehát még nem aktuális. De brutál mód emeli a fejét és nem tudom, melyik oknak kellene erősebbnek lennie a fentiek közül a váltásra.


Anno a nagyobbiknál kb. ennyi idősen, de kényszerből váltottunk, mert tovább kellett adjuk a hordozót, tehát nem volt opció a későbbi átrakás.

2011. jún. 8. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 11 hónaposan raktam át. Ugyan még nem érte el a 13 kilós felső határt, de nem fért el rendesen a lába.
2011. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 honapos lesz a kiafiam, már közel 12 kilo, mult héten vettünk gyerekülést a kocsiba az elado azt moindta nem a kilok számitanak hanem hogy hosszra lesz kicsi a hordozo, meg has már tud ülni, jobb a gyerekülés
2011. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hordozót az én lányom is hamar kinőtte, a lába már nem fért el.

9-18 kg-os gyerekülésbe akkor tettük át, mikor elérte a 9 kg-ot. Ez 1 évesen volt. De ha hamarabb elérte volna a súlyhatárt, csak épp egyedül még nem tud ülni, akkor sem tettem volna bele.

Igaz, nem utaztunk túl gyakran, tehát annyit kibírt a hordozóban, de most a gyerekülésben lényegesen jobban érzi magát! Kilát!

2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10.5 hónaposan, dönthető maxi cosí prioriba tettük. Már tud ülni, 9 kg és a hordozóban nagyon szenvedett már.
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom most 8 hós és 8 kg. Nagyon nem szereti a hordozót. Jövő héten veszünk rendes ülést ami dönthető és átváltunk arra.
2011. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!