Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 kg a kislányom. (8 hónapos...

7,5 kg a kislányom. (8 hónapos) Már kilóg a hordozóból, vehetünk neki 9-36 kg-ig használatos autósülést? Nem utazunk olyan sokat, mikor meg többet mennénk már lesz 9 kiló. Tud már ülni amúgy.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én simán beleraktam 8kg-osan. Féltem tőle, mert az hittem nem fog neki tetszeni, hogy hátul utazik, de tévedtem, jókat alszik benne.

Szerintem belerakhatod, mikor már tud ülni igényli is az ülő helyzetet mert több mindet lát ellentétben a félfekvő helyzettel.

2010. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán beleteheted. Mi 6 hónaposan hagytuk el a hordozót, mert már akkor kicsi volt neki. A legtöbb ülés meg dönthetős is, akár "hordozó funkcióba" is teheted, ha nem akarod még, hogy sokat üljön.
2010. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam is 7,5 kilósan kapta az autósülést, ülni már tudott rendesen, igaz mi 9-18 kilósat vettünk, mert azt valahogy biztonságosabbnak éreztem.
2010. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!