Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos kislányom...

7 és fél hónapos kislányom 1orája kiesett a hordozóból a parkettára elég magasrol hasra. Vigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van,de olyat nem olvastam,h nem az ágyról esett le.


Éppen ki akartam vinni a konyhába felvettem a karomra a hordozót ő meg előre hajolt,mert a lába kötött volt a játéka és kiesett egy mp alatt.Hasra annyira megijedtem akkorát csattant és az a baj,hogy elég magasról,emrt álltam és igy volt a karomon a hordozó:(

Nagyon sirt aztan megnyugodott.Áttapogattam mindenét a fején van egy piros pukli.Ő azota játszik kuszik ezerrel,forog ,de nagyon aggódok igy is.Férjem nemsokára hazaér bevigyük ügyeletre?Attol félek nehogy visszamardjon valami,vagy belső sérülése legyen:(


2009. dec. 4. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hány, akkor valószínűleg nincs nagyobb baja az ijedtségen kívül. Azért szerintem vigyétek be, mert szerintem te is csak úgy fogsz megnyugodni, ha a doki mondja, hogy semmi baja. Egy kivizsgálás nem árthat neki.
2009. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért azzal legyél tisztában, ha gyerekkórházba viszed, tuti bent tartanak 3 napig megfigyelésen. de ha pukli van a fején, akkor szerintem nézesd meg. Bár az én kisfiam az ágyról esett le 5 hósan, nem is volt pukli, mégis bent tartották...de nem bántam, bár a röntgenes csaj azt mondta legközelebb ha nincs tünet ne vigyem be, mert több mindent elkaphat a kórházban, és ha nincs baja, akkor felesleges. de ha sima ügyeleten megnézni egy gyerekorvos, nem árthat. szerintem azért nézesd meg...
2009. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.én a nagy magasság miatt mondom hogy menjetek be.Nézze meg a doki,ő már a szem állasából is látja,hogy van e valami gond vele.elég nagyot esett.
2009. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyétek be,bennfogják 24 órás megfigyelésre.Ha nincs addig semmi baj,akkor kiengedik.Az enyém nem hányt amikor agyrázkódása volt.Ti is megnyugodtok,ennyit megér akkor is ha nincs semmi.Inkább legyen bent kicsit feleslegesen,minthogy baj legyen.mert az agyrázkódásnak lehetnek szövődményei is ha nincs kezelve.
2009. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ém amikor fiam 1 éves volt, elestem vele az utcán, úgy, hogy ő a kezremben volt.

Inkább bementem a Heim Pál-ba (a közelében történt) és megröngeneztettem a fejét.

2009. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!