Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem ilyen könnyü vagy...

Nekem ilyen könnyü vagy nagyon jó a kislányom? Kinek milyen alvó a csemetéje egy év alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam elejétől fogva egyedül alszik el. 4 hetes koráig 1-max2x kelt fel szopizni, 4 hetes korától végigalussza az éjszakát. Most 15 hónapos.
2011. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy ezek szerint. Az én kislányom 11hónapos és mostanában kezd rendesen aludni. Az éjszakákat még mindég nem alussza át. Az első 3-4hónap katasztrófa volt,sem éjjel sem nappal nem aludtunk,sem ő sem én,de az apja sem. Most már azért sokkal jobb a helyzet,de azért vannak még "harcok".
2011. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is nagyon jó alvó baba.Most 6,5 hónapos,de 3 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát.Egyedül alszik el a saját kiságyába.21-22 óra körül és reggel 8-9 ig bírja.egyébként is nagyon jó nyugodt,kiegyensúlyozott kisfiú.
2011. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a szerencsések táborában vagyok!

2fiam is van- mindkettő ilyen volt!

a nagy 3hósan a kicsi 1hósan már átaludta az éjszakát(este 9től 6ig.) 2hósan már reggel fél8ig aludt. :-)

Azóta is, és sose kellett őket altatni.

2011. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy szerencsés vagyok!Nagyon könnyen megtanult a fiam egyedül elaludni a saját ágyikójába!Bár ő csak 6 hónapos kora óta alussza át az éjszakát de előtte is csak 1x kelt egy gyors szopira és már aludt is tovább!És ami a lényeg,hogy még mindíg nagyon sokat alszik:nappal 3-4 órát(2 részletbe)éjszaka 12-13 órát és most 9 hós!A nappalok is jók mellette nem volt sose sírós baba,hála az égnek minket a hasfájás is elkerült kicsi korban illetve szinte mindent megtudok mellette csinálni sose volt az a ölbebaba,ő amikor fönnt van jön-megy ezerrel,játszik,felfedez,esze ágában sincs kézben lenni!Nem mondom azt,hogy néha nincsennek borulós,nyűgös napjaink de amúgy mindíg volt egy jó kis napirendünk!Bár azért azt hozzá kell tennem,hogy még nincs fogunk,na majd akkor legyen ilyen nagy a szám!
2011. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!