Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-as cipőt vettem e hóban 1...

20-as cipőt vettem e hóban 1 évet töltő babámnak. Várhatom hogy kinövi esetleg még nyár előtt?

Figyelt kérdés
mivel kicsit drágább volt gondolkodom rajta hogy ne-e vegyek 21-est, mert ez most akkora hogy pontosan jó neki.
2011. jún. 8. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mostanra vetted, akkor oké. De őszre biztos nem lesz jó! Fiamnak tavaly nyáron vettem első cipőnek és szandinak 20-ast, októberben lett egy éves, akkor már nem lettek volna jók rá, pedig a nyár elején mindkettő nagy volt még.
2011. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

várhatod, persze, ilyenkor még gyorsan nő a lábuk.

de pont jót nem szabad venni, nekik még 1 cm-el nagyobb a jó, hogy el tudjon terülni a lábaacskájuk

2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom első cipője 2 és fél hónapig volt jó rá.
2011. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül kicseréltem 21-re, és még jó is, mert bizony ez is jó lett, sőt. :)
2011. jún. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!