Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kéne adnom barátnőmnek,...

Mit kéne adnom barátnőmnek, akitől mi is rengeteg mindent kaptunk mikor megszületett a babánk?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide tartozik konkrétan de a segítségeteket kérném!5 éve nem találkoztam barátnőmmel, de most a közelbe költözött új munkahely miatt, és hétvégén meglátogat minket.Rengeteg pénzt ránk költött mikor fél éve megszületett a babám, aprólékosan választott ki nekünk szupi ajándékokat.Most diplomázott, és a szülinapja is nemrég volt, így én is meglepném, de nincs ötletem.Most költözött albiba messze a családjától, egyedülálló, imád sportolni, azt mondta elég sok minden hiányzik a lakásból, szóval én valami kis lakásba való meglepit gondolnék,amitől otthonosabb lehetne, de bármi más ötlet is jöhet ötletnek,max 3-4 ezer forintig kb...
2011. jún. 8. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A lakásba kellene valamit, pl. faliórát vagy digitális kijelzőset -amelyikre szüksége lehet, vagy ha olyan tipus, akkor függöny-összefogó dísz-csipeszt, vagy vázát, stb, a lehetőségek száma korlátlan, kérdés mi kellene neki.
2011. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


TooLate karóra, tök trendi és aki sportol, az imádja.Mindegy, hogy van órája, ez másról szól, ezt sportoláshoz, illetve a mindenapi, de kicsit sportosabb, farmerosabb szettekhez fel tudja venni.BuMindenféle vidám színben van.Pont 4000.

2011. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!