Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyuka használ légzésfi...

Minden anyuka használ légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Igen/nem- indoklással, hány gyermeked van, hogyan altatod (háton, hason, oldalt). köszi
2011. jún. 9. 12:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk, első baba és 6 hetes korától hason aludt! Most 9 hónapos. Már 4 hetesen elkezdtük hasra szoktatni. Eleinte csak nappal egy kis időre és ezt fokoztuk. 6 hetes korától pedig már éjszaka is úgy aludt. Persze azért sokat voltam fent hogy minden okés e.
2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tudtam volna nyugodtan aludni egyébként. Így is az első 3-4 otthon töltött napban minden nyöszörgésre felriadtam. Első baba. Kezdetben, kb 3 hétig forgattuk minden ébredés után másképp (hát-has-oldalt), de azóta csak hason hajlandó aludni. Szerintem megéri rászánni a pénzt azért, hogy mindenki "nyugodtan" alhasson.
2011. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen.Egy gyermekem van háton,de leginkább oldalt alszik.
2011. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos koráig használtuk. Egyrészt a családunkban volt anno bölcsőhalál, így nem volt kérdés, hogy veszünk-e, másrészt meg hamar kiderült, hogy kisfiam bizony hason alvós lesz, így duplán kellett.
2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen!!!!!!! Mert nővérem 6 hónapos babája meghalt csecsemőhalálban 3 éve:(((.1.baba,oldat alszik
2011. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen hasznaltuk es hasznaljuk meg mindig


-korabban szuletett

-a ferjem szivbeteg es meg jarunk vizsgalatokra a lanyunkkal is, hogy neki nem-e kialakul a betegseg

-volt legzeskimaradasa 1 hetes koraban es korhazba is kerultunk megfigyelesre

-nem volt meg amikor megszuletett es addig amig nem vettunk nem aludtam egyetlen ejszaka sem.ultem az agya mellett es vartam, hogy reggel legyen, hogy anyukam atvegye a figyelest.


most azert hasznaljuk, mert megszoktuk, hogy be van kapcsolva es ha mar meg van miert ne hasznaljam

2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, nagyszülők unszolására, én nem vettem volna. Kislány, 3 hónapos, háton vagy oldalt alszik, ahogy neki kényelmes, általában elmozdul, nem marad úgy ahogy letettem. Korábban sokat aludt hason is, most nem szeret.
2011. jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a kiságyban aludna IGEN, de mellettem alszik ezért nem tudjuk beüzemelni, de ha átkerül a kiságyba igen. Most a kisszéken pihen a készülék.
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én igen.Nyugotdabb vagyok
2011. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!