Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy nagyon kicsike,...

Tudom, hogy nagyon kicsike, de 4 hónapos babával hová, milyen típusú helyre mennétek nyaralni néhány napra?

Figyelt kérdés
Két nagyobb gyerekem van, akik nagyon igénylik a nyaralást, de a pici most kicsit bekavart... tudom, hogy nagyon picike még, de talán vannak igazán bababarát hotelek - mondjuk a Balcsin - és míg a nagyok apával én a picivel mindannyian jól éreznénk magunkat... szerintetek?
2011. jún. 10. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

valahová a hegyekbe mennék ahol van hordozós v. babakocsizós sétálós kirándulós lehetőség és a nagyok is jól elvannak


családi panziós hely aztán pár napra víz mellé pl. tisza tó v. balcsi esetleg sopron és környéke...

2011. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valahova ahol falusi turizmus van. a gyerekek imádnák ha lehet pl. kiskacsát, nyuszit nézni és mozoghattok helyben, mégis élményekkel gazdagodtok
2011. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi tanácsokat, de talán érdemes megemlíteni, hogy a két nagyobb gyerek már 16 éves...
2011. jún. 10. 10:31
 4/12 anonim ***** válasza:

ahh igy más a leányzó fekvése.


Balaton! egyértelmüen.

első v.

2011. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

igen, ezt érdemes :) akkor annyira mégse izgatnák őket a kacsák.

de mindenképp olyan helyre menjetek most ahol nem a városnézés a fő. attól függ, hogy a nagyobbak mit szeretnek biciklizni, vagy strandolni, hogy erre legyen lehetőségük. nektek meg most igazi pihenős nyaralóhelyet javaslok. Tehát belföldön valahol hegyekbe, vagy tengerpartra, de akkor Horvátország is jó, felesleges lenne sokat utazni, ha egyszer úgyse tudtok most nézelődni. De Balatonon is jó lehet, kibérelni egy nyaralót

2011. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi megyünk Balatonra 4 hósan. Én nem érzem problémásnak. Sima panzió lesz, a nagy ágyban fog velünk aludni, 4 napot. Persze fürdeni nem fog a Balcsiban.

Én 16 évesen már nagyon nem akartam a családdal menni nyaralni. Ez persze függ a családtól, a gyerekektől.

2011. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pedig tök jókat nyaraltam 16 évesen is, belföldön sok felé jártunk, örülök, hogy elvittek a szüleim
2011. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát igen... lassan a nagyok már nem fogják igényelni a társaságunkat, de hál istennek, még élvezik a közös nyaralásokat, most meg főleg várják, hogy van egy kistesó is! köszönöm a tanácsokat
2011. jún. 10. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Amiatt ne aggódj, hogy 4 hónapos a pici. Sokkal könnyebb egy 4 hónapossal nyaralni, mint egy nagyobbal. Hiszen a kicsi még nem sok vizet zavar, elvan a babakocsiban, te megeteted ahogy szoktad, de nem kell utána rohangálni.
2011. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
MI is 4 hónaposan voltunk először Balcsin nyaralni a fiúnkkal.Egy házat béreltünk és így tök jól elvoltunk.
2011. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!