Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért marad valakinek még...

Miért marad valakinek még szülés után egy évvel is nagy hasa?

Figyelt kérdés
Kb. mintha 7 hónapos terhes lenne...
2011. jún. 11. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre én is kiváncsi lennék!6 és fél hónapja szültem kezdetben szépen lement most viszont egy 2 hete megint akkora mint a terhesség közepén.Sajnos!

2011. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban gyengebb hasizomnak "koszonheto".

Ha viszonylag renyhe az izomzat mar terhesseg elott is, akkor terhesseg alatt meg rosszabb lesz a helyzet es erosites nelkul nem all vissza az eredeti rend. Korrigalhato. Viszont szules utani 1-2 evben sokan meg nem erositenek egyaltalan a szoptatas miatt. Es van, aki egyebkent sem, mert egyszeruen nem fontos neki, vagy nem szereti es nem szanja ra magat.

Van olyan is, hogy hiaba eros az izomzat, de megserul terhesseg alatt es nem all vissza. Az egyik baratnomnek peldaul egyaltalan nem huzodik vissza, konkretan mukodeskeptelen lett amikor a masodik gyermekkel volt terhes, muteni is kellett.

Es olyan is van, hogy azert latszik a poci, mert alapban nem fesziti be az izmait a holgy (nem csak az anyukakra igaz). Az izmos, lapos hasbol is lehet pocakot csinalni, ha teljesen elengedjuk a hasizmokat, ugymond kinyomjuk a hasunkat. Terhesseg elott altalaban szeretnek a nok behuzott hassal jarni, terhesseg alatt meg teljesen kiengedik (sokszor szuksegtelen mertekben is), mert akkor mar ugye nem ciki a pocak, sot, a kiengedett pocakot neha mar 5-6 hetes terhessegnel is babapocaknak hivjak. Es ha ehhez hozzaszokik, akkor szules utan eltart egy ideig, amig ujra raveszi magat a helyes testtartasra, foleg mivel altalaban akkor nem igazan jar dolgozni, egyeb helyekre, nem mindenkinek fontos otthoni kornyezetben a babazos evek alatt a testtartas, megjelenes.

2011. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat!!!Áhitattal várom a válaszokat,hátha érkezik valami csodamegoldás!

Bocs az OFF-ért

2011. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én pont így nézek ki+ frankó kötényhas,a bőr teljesen rálóg a nunimra:(((((((((Hányok magamtól.Pedig mindig sportoltam,súlyom kevesenbb,mint terhesség előtt,és 7 kilót híztam terhesség alatt...szóval szt mondom hogy genetika:(((
2011. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na,én még ilyennel nem találkoztam.Az emberek általában túloznak de én tényleg úgy nézek ki mint kb. 8 hónapos terhes...pedig 18 hónapja szültem.már azt mondom mindenkinek,hogy igen jön a kistesó!!-merthogy konkrétan rákérdeznek..kedves utolsó,te tényleg így vagy?
2011. jún. 11. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csodamegoldás érdekel csak az,hogy járt más is így mert ugyan nem vigasztal de legalább tudok róla:):)
2011. jún. 11. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Így sajnos:((((Haskötőben,fűzőben élem az életem.Gondolhatod ebben a hőségben.....minden testnyílásomból folyik a víz:(
2011. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 5-6 hós terhes hasam lenne, ha nem húznám be és nem feszíteném meg állandóan :) Így viszont látszanak a kockák is, igaz takarja egy kis zsír is, sajnos :( Viszont a derekamról az úszógumi soha sem fog már eltűnni, brühühhüüü :)
2011. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem annyi különbséggel,hogy fűző meg haskötő sem ér semmit mert kőkemény tehát nem lehet leszorítani...
2011. jún. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!