Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam egyszer...

13 hónapos kisfiam egyszer alszik napközben 3 órát, de lehet, hogy igénye lenne a 2x -i alvásra is. Nem túl sok az egy egy éves gyereknek?

Figyelt kérdés
12-kor teszem le, 3-ig alszik, majd este 8-tól reggel fél 7-ig. Viszont amikor férjemmel van, ő leteszi 10 fele, még mindig alszik... majd mivel nem fogja bírni a délutánt, szerintem 5 fele is szundizni fog. Egy egészséges 1 éves alszik ennyit?
2011. jún. 12. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lányom 14 hós koráig 2-szer 1,5 órát aludt, utána átállt kb 1-1,5 hónap alatt, és napi 1-szer aludt 3 órát. Éjjel 11-12 órát aludt.
2011. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb. 10 hós kora óta csak 1x alszik, de akkor akár 3-4 órát is egyhuzamban! Igaz, ő este csak fél9 körül alszik el és max. fél8-ig alszik.
2011. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 11hónapós múlt. Éjszaka 9-től ált. 6ig alszik. Napközben 2szer 1órát van h csak felet.
2011. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb. 15-16 hónapos kora óta alszik egyszer egy nap, előtte délelőtt és délután is aludt. De mivel ő korán kelő, ezért még mindig van, hogy alszik délelőtt is.

Pl. ma aludt délelőtt és már közel egy órája alszik. És ugyanúgy alszik-ébred, mintha este 8-kor aludna el, mert ez nem az első eset.

2011. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!