Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem észre a babámon...

Ma vettem észre a babámon hogy a felső inyén kivűl tehát a szája és az inye között ilyen fehér valami volt. Lehet hogy szájpenész?

Figyelt kérdés
Kitöröltem nedves pelenkával és lejött , de a kis nyelvének a hegyén mintha egy pici repedés lenne. A szája belül tiszta nincsenek foltok és a nyelvén sem. Mi lehet ez? Viszont etetés előtt mindig nyűgös ma, és nem akarja elfogadni a cicit. Aztán jön egy sor hiszti majd ha megnyugszik akkor eszik és el is alszik.
2009. márc. 21. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szájpenész. Rózsamézbe mártsd bele egy steril géplapot és alaposan töröld át a kis száját. Azért tájékoztasd a védőnődet, nálunk pl azt is tanácsolta, hogy ha tisztának is látom a kis száját, a cumijára tegyek egy kicsit. Jó babázást.
2009. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rózsaméz ugyanaz mint a boraxos glicerin? mert az van itthon. és nem árt annak a kis repedésnek?
2009. márc. 21. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ugyanaz.töröld ki a száját nyugottan...jo babázást nem az elsö voltam
2009. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!