Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig ugyanabban az idoben...

Mindig ugyanabban az idoben viszitek babaitokat setalni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában igen. Nálunk az evések is mindig ugyanabban az időben vannak, így a séta is már a jól megszokott időben, általában mindig délután 1-kor szokott lenni.
2009. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

Nálunk nem mindig ugyanabban az időben van a séta, bár igaz, hogy az én lányom már 10,5 hónapos. Szerintem az a lényeg, hogy levegőzzön, az hogy éppen a nap melyik szakában, az mindegy.

2009. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az mar keson van hogyha du.4-5 korul viszem ki?
2009. márc. 21. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi majdnem minden nap du.4töl kb. 6ig vagyunk kint. Akkor megyünk a tesóért oviba,és utána még lent játszunk az udvaron... 2hós baba édesanyja (is)
2009. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs késön, de én a napsütéses délkörüli idöt szeretem már délután is kezd jó idö lennni söt délelött is kint aludt 10-körül
2009. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!