Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik rezgős pihenőszék az,...

Melyik rezgős pihenőszék az, ami a nagyobb,9kg feletti babámat is elbírja? Egyáltalán tényleg max 9kilót bírnak el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fisher price rezgős 2in1 pihenőszék. Imádtam. A lányom már 12 kg, de simán elhintázik benne, meg sem kottyan neki.


Már pár hetesen beletettük, mert iszonyúan hasfájós volt. Állítható a háttámlája.

[link]

2011. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy szintén fisher price a "Nőjjünk együtt" pihenő szék

[link]

2011. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! És ha ebben "ringatom", mert kézben már nem bírom el, szerintetek elalszik benne?
2011. jún. 13. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy elalszik benne, lehet, hogy nem a ringatásra vágyik ,hanem a közelségedre. Szerintem vegyél inkább egy babhordozót (kendő, mei tai, ssc), magadra teszed, és már alszik is. Legalábbis az enyém így volt. Nekünk ssc van, nagyon szeret benne aludni a fiam. :)

De mielőtt akármelyiket is veszed meg, a pihenőszéket vagy a hordozót, próbáld ki gyerekkel együtt, mert lehet hogy az sem tetszik neki, ugye minden baba más. De ez csak egy ötlet volt.

Bocs, hogy off volt.

2011. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem volt off sztem:)) De a babahordozóra meg azt mondják, hogy ne hordjam 9kilósan benne, mert szétmegy a hátam...:O
2011. jún. 13. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem úgy aludt benne mint a tej. :) De csak fél éves koráig. Onnantól már mászott. Elringatózott benne, de ha aludni akart kimászott belőle (nem nagyon kötöttem bele) és előtte a szőnyegen aludt :)


Hordozókendő, mei-tai. 9 kg-os babát én már nem cipeltem benne. Elöl semmiképp, hátul meg egyszerűen nem tudtam felrakni, mert a nagysága egyfolytában kepesztett és ki akart mászni. S tényleg baromi nehéz úgy, nekem meg nem igazán remek a hátam.

2011. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hordozós vagyok.

Az én fiam már bőven 9 kiló, és még simán hordozom.

A súly klasszul eloszlik, nem fáj a hátad (elvileg), olyan, mintha egy hátizsák lenne rajtad.

De mint már írtam, próbáld ki, mielőtt megveszed, mert lehet, hogy egyszerűen neked kényelmetlen (sose tudni).

Én javaslom, hogy több fajtát is próbálj meg, lehet, hogy az egyik kényelmesebb neked, mint a másik.

Nekünk ilyen van:

[link]

2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!