Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kaphattam ilyen levelet,...

Miért kaphattam ilyen levelet, mikor kislányommal vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Ma kaptam az államkincstárból levelet,miszerint megszüntetik és visszakérik a gyest összegét,mert állítólag kereső tevékenységet folytatok úgy ahogy az már nem megengedett.

Nem értem.

Nem dolgozom.Van egy 2 éves fiam,és egy 1 éves lányom.

Járt már így valaki?


2011. jún. 14. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Kitöltötted és visszaküldted a papírt, amin nyilatkozni kellett, hogy a munkaviszonyod meghaladja-e a heti 30 órát?

Ha ilyet nem küldtél vissza, akkor automatikusan megvonják a gyest.

2011. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keresd fel őket személyesen, vagy előtte telefonon, ők is emberek, elnézhettek valamit, vagy ne adj isten valaki visszaélt az adataiddal.

Itt nem fogsz megoldást találni, keresd meg őket.

2011. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne itt keresd a választ. Hívd fel őket, de személyesen is elmehetsz. A lényeg, hogy a megoldás kulcsát náluk keresd, ne itt.
2011. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Meg is van.Nem küldtem vissza a nyilatkozatot.

Nem is értem mért nem.

Köszönöm

2011. jún. 14. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az volt az első gondolatom, hogy az nem lett visszaküldve, csak furcsálltam, hogy még csak most vonták vissza, mikor az még talán áprilisban volt. Na mindegy, akkor azért hívd fel őket, hogy akkor most mi a teendő.
2011. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is kaptam ilyen levelet,

az baj hogy nem küldted vissza

megvonhatják a gyest.

mihamarabb hívd fel a MÁKot vagy menj be személyesen

2011. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!