Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri megvenni, megnéznétek?

Megéri megvenni, megnéznétek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

speciel nekem nem jön be, ha a sport részre kell rátenni a hordozót/mózest, de attól még jó!

mi pp veneziát vettünk használtan, nagyon szeretem!

2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Néztem Veneziát is, de nem sikerült rájönnöm, mi a különbség közöttük. Te tudod?
2011. jún. 14. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem csapj le rá :D
2011. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem mernék használtan venni babakocsit. inkább egy egyszerűbb, de újat választanék.
2011. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is használtan vettünk babakocsit, PP Pliko Switchet. Az annyiban különbözik a P3-tól, hogy a sportész mindkét irányban feltehető.

Én csak ajánlani tudom. :D

Amúgy a Venezia abban különbözik, hogy nem lehet levenni/rátenni a "cuccokat", hanem csak egy ülés van, az fix és vízszintesig dönthető, átfordítható a kocsi tolókara és lapra csukható, míg a Pliko esernyőre.

2011. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen, ez a különbség, amit utolsó írt.Nekem jó, mert amúgy is valami sportos kocsit akartam venni(az első egy dög nehéz lengyel kocsi volt).Mikor fiam 6 hónapos lett, akkor vettük, lapra csukható, viszonylag könnyű, úgy tudok lemenni a 2.ról, hogy egyik kezemben a kocsi, másikban a fiam:)egy kézzel nyitható, zárható, és ami nekem fontos volt, hogy átfordítható a tolókarja!

Ha most kéne vennem újszülöttnek, akkor vagy pp switch-et vennék használtan, vagy giraffe club sh 689-et, ez szinte ugyan olyan mint a pp, csak újonnan sokkal olcsóbb!

[link]

nagyon szeretem a veneziát, csak újszülöttel kihasználnám a hordozót, most már úgyis a sport kocsi része kéne.

Hááár hiába jár jól utána az ember, hogy melyik a legjobb babakocsi, sokszor csak használatban derül ki.

2011. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!