Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek mennyi idős...

Gyermeketek mennyi idős korától alszik nyugodtan "egy helyben", mint a nagyok?

Figyelt kérdés
Fiam éjszaka össze-vissza bejárja a kiságyat, ha felér az ágy tetejéhez, akkor visszafordul:) pörög-forog... Igazából csak az a bajom ezzel, hogy elhagyja a takaróját, hálózsákhoz meg már meleg van, és csak egy bodyban altatom.
2011. jún. 14. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. fél éve alszik nyugodtan a lányom, mint a nagyok. Azaz 2 éves kora óta. Most 2,5 éves :)
2011. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom megmondani, a fiam 3 és fél, de még mindig sokat mocorog. Képes a 40 centis résen leesni a gyerekheverőről. És még mindig előfordul, hogy megfordul, és a feje a lába helyén van.

2011. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20,5 hónapos a kisfiam, ő is olyan, mint a sajtkukac. Bejárja az egész ágyat. Én vettem tök vékony hálózsákot (ikeában is lehet kapni, ami egy szál plüss anyag, és bababoltokban olyat, ami meg egy szál vékony pamutanyag, mintha egy body lenne rajta, semmi bélés), abban alszik, annyira meleg még nincs, hogy ezt ne viselné el. Majd ha igazi kánikula lesz, akkor egy szál napozóban fog aludni.
2011. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az én válaszom nem sokat segít, de én is, meg a húgom is még 7-8 évesen is rendszeresen megfordultunk éjjelente az ágyunkban. Viszont a keresztfiam 2 éves, és már teljesen nyugodtan alszik.
2011. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam 13 hónapos korától rendes nagy ágyon alszik. Sosem esett le, nem is nagyon mocorog. Kisebb korában is nyugodtan tudott pihenni. Most 20.5 hónapos.
2011. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én má elmúltam negyven,de még mindíg vándorlok. A gyerekeim is pedig ők már elmúltak 20évesek.

pedig jó alvók, csak mozgolódnak

2011. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anya szerint és 3 éves koromban nyugodtam meg.. Bár már amennyire. Még mai napig van,hogy ugy kelek hogy az ágy másik végében van a fejem,nem ott ahova tettem..:) 17/L
2011. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éves, még mindig "vándorol" az ágyban és maga alá gyűri a takarót, nem is fázik.
2011. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!