Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája csak másfél...

Akinek a babája csak másfél évesen kezdte átaludni az éjszakát, van ilyen?

Figyelt kérdés
létezik még másik is aki olyan mint az én fiam,mindig csak olyant olvasni hogy pár hetesen már átaludta.hát az én fiam most kezdte csak.igaz azóta állandóa.olyan ügyes.
2011. jún. 15. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 2 évesen.Szerintem sokan vannak még így:)
2011. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom 18 hónapos korától alszik egész éjjel.Már alig vártam, hogy végre kipihenhessem magam.
2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 18-19 hónaposan aludta át az éjszakát egymást követő napokon.most 21 hónapos és 7 napból legalább egy nap van olyan amikor át kell mennem hozzá és altatgatni,vagy esetleg átvinni magunkhoz.
2011. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 éves, kb. egy hónapja van, hgoy már az ágyában ébred reggel, és nem jön át éjszaka. De ettől függetlenül van ébren, iszik, de megoldja magának.
2011. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

enyém pont 1.5 volt. egy tengerparti nyaraláskor. kiütötte a tenger, a levegő az élmények.

a kicsi meg már 7 hónaposan átaludja, mikor épp nincs fognyűge. mindegyik gyerek más...

2011. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!