Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy sohasem fogja átaludni a teljes éjszakát babátok?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, de még 1-2 szer, vagy van amikor óránként is felkel éjjel. Ilyenkor csak cicivel hajandó elaludni. Tehetek esetleg valamit annak érdekében, hogy nyugodtabban aludjon? Most kezdett el mászni, felállni, lehet ezért sem alszik nyugodtan?
2011. jún. 18. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoktasd le róla, ha zavar. Engem 11 hónapig nem zavart, aztán egyik éjjelt átaludta, következőt nem...stb. így nem adtam neki cicit éjjel, csak simogattam, visszafektettem, 3 napig ordított, azóta átalussza az éjjelt.
2011. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én folyamatosan ezt érzem, pedig már 14 hónapos. 1 évesen elvettem a cicit, azóta is ugyan úgy kel, csak tápszert követel. és úgy van, mint nálatok, van hogy csak 2x kel, de az elmúlt két éjszaka óránként. csak a fogára tudom fogni.

egyébként emlékszem amikor a lányom kezdett mászni meg felállni az nagyon gázos időszak(éjszakák) volt nálunk is.

2011. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még hányszor éreztem ezt. Sokszor olyan fáradt voltam, napközben is, mivel volt egy időszak, amikor nappal meg csak babakocsiban aludt, ha toltam. Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, és ez által biztatni, hogy kitartás. Nekünk is volt pár éjjel, amikor óránkét cicizett (kb. éjféltől), de az a foga miatt volt. Akkortól aludja át lányom az éjjeleket, amióta nem szopik éjjel sem. 14 hónapig szopott, egyszer azt gondoltam,ideje véget vetni az éjjeli ciciknek is. Pár éjszaka még felébredt, kettőnk közé vettem, aztán semmi. Sosem hittem volna!!
2011. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, minden éjjel:) egyszer kell csak fel inni, de az épp elég ahhoz, hogy már ne legyen kipihent az éjszakám. 1,5 éves.
2011. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21hónapos még mindig felkel 1* de én már megszoktam,majdcsak túléljük valahogy....
2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 hós és már csak 1x kel, hálistennek, eddig 2-3x volt riadó :) 2x aludta végig az éjszakát, fantasztikus érzés volt reggel ébredni és nem hajnali 1-2 közt...
2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 hónapos és 1-2x kel? szerencsés vagy..az enyém ennyi idősen 22x kelt....na jó ez túlzés, de vagy 6-7-8-x biztos. szóval én 21 hónapos koráig éreztem ezt, hogy sose alussza már végig....aztán akkorra kijött midnen foga, és ipphopp elkezdte átaludni az éjszakát. ez azóta is így van, csak akkor ébred, ha beteg, de akkor ki nem.

2,5 éves a kislányom.

sztem érdemes inkább türelemmel lenni, mint erőszakosan rákényszeríteni dolgokra. nem véletlenül ébrednek még ennyi idősen.

2011. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen...minden éjszaka.

Kisfiam 18 hónapos és még nem aludta át az éjszakát egyszer sem.

Most bújt ki a 16-ik foga,remélem mostmár hamarosan jobban alszik majd,hogy nem kinozzák a fogai.

2011. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden nappal előre rettegek az éjszakától.1 évesem soha nem aludta még át az éjszakát és nem is fogja!!!!

MINIMUM 4x6x kel,nem enni és nem fogzik,pusztán az én szórakoztatásomra


Ezt a kérdést nemrég tettem fel,ha van kedved olvasgatni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!