Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire is jó a tolókaros tricikli?

Mire is jó a tolókaros tricikli?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én idegenkedem tőle kicsit, valahogy nem tetszenek. Főleg a feltűnő színű, kutyafejű változatok. Gondolom azok a babák használják inkább, akik nem szeretik a babakocsit, de még nem tudnák tekerni a triciklit. Vagy nem? Ha nem toporzékol a majd a lányom érte, akkor inkább kihagynám. Nagy élménytől fosztom meg ezzel?
2009. aug. 29. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
igen
2009. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekün nem volt, de a tesóm kisfiának igen, és mikor ott voltunk bizony em tudtam a lányom lekönyörögni róla!

Aztán vettün egyet mi is, és már 3.5 éves de még mindig hajtja a triciklit!Nekünk ilyen van, semmi kutyafej, vagy hasonlók!


[link]

2009. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a miénk sem kutyafejes, tiszta egyszeru, biciklire hasonlíto valami:) én picit bánom, hogy megvettuk, mert általában az én bicajommal kozlekedunk, a kisulésben ul a fiam, az ovét max. a ház elotti téren használjuk. tekerni saját maga nem tudom, fogja-e tudni, vagyis hogy mennyire kényelmes. a szomszéd kiscsajnak is volt, most kapott viszont rendes kis bicajt potkerekeset, 2,5 éves és nagyon szépen hajtja maga, szerintem tobbet ért volna rogton csak olyat vennunk (barátnom 22 honapos lánya is hajtja már). jobban rááll a lába, mint a triciklire (aminek messzebb van a pedálja) és iskolás koráig biztosan elég lenne.
2009. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

Hát ezektől a giccsektől hányni lehet, igazad van:

[link]

Én szeretnék majd venni a fiamnak, de v.mi ilyesmire gondoltam: [link]

2009. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Igen ezek a giccses triciklik nagyon rondák.Viszont ez a brendonos nagyon szupi, meg van még egy ami nagyon tetszik azt hiszem olasz, az is egyszerűbb de nagyon aranyos.Én tuti veszek a lányomnak egyet tavasszal:)biztos nagyon fogja szeretni.

Üdv 11 hós anyuka

2009. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

A giccses müanyagok nayon nem tetszenek,sőt rondák.én egy sima egyszerüt fogok venni a kisfiamnak,ami strapabirobb is min t ezek a csicsás dolgok.

Ilyesmire gondoltam:

[link]

2009. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Mi giccses kutyafejűt kaptunk.Nagyon szereti a fiam,jobban elvan már benne,mint a babakocsiban.Attól,hogy nekünk nem tetszik szerintem nekik pont a giccs miatt igen.Pl.világít a szeme,nagyon sok dallamot játszik és élvezik a gombokat nyomogatni,mozog a füle stb.Amit belinkeltetek és nem giccses az tanulóbicikli.Ha jobban megnézitek nincs lábtartója és egy egy éves gyerek még nem tud tekerni és bicajozni,a giccsesnél a karral te irányítod,hogy merre menjen,a szépnél ő kormányoz és a kar fix.Én néztem mind a kettőt,de a bicaj szerintem nagyobb gyerekeknek való.

és annak aki azt írta,hogy messze van a pedál,nálunk ha már bicajnak szeretnénk használni,akkor egy tekerő segítségével közelebb lehet állítani az egész elejét.Remélem,hogy tudtam segíteni.

2009. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

[link]

a fiamnak ilyen van. szerintem ezzel nincs semmi gáz, és nagyon bírja:)

1. voltam

2009. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

De az un. tanulóbiciklin a pedál a lábtartó mert fixálható.Én majd azt akarom h a fiam biciklizni tanuljon,nem akarom ilyen izéken tologatni,arra van a bakocsi.

ezt felesleges pénzkidobásnak tartom.

2009. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó válaszolót kérdezném:oké,egy nagyobb gyereknek meg tudod magyarázni,hogy a pedálon tartsa a lábát,de egy 1 év körülinek nem hiszem.Én csak segíteni akartam,de látom itt azt nem lehet.A kutyafejűs tricikli tulajdonosának anyukája.
2009. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!