Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom mit kapjon...

2 éves kislányom mit kapjon szülinapjára? Kisbicikliről mi a véleményetek? Van egy tolókaros tricikli, amit át lehet alakitani olyanná hogy ő tudja hajtani, akkor egyenlőre felesleges a komolyabb bicikli? Vagy valami más ötlet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2éves kislányom kis biciklit kapott szülinapjára.Nagyon örült neki.Kicsit tudta is hajtani a pedált.De sajnos az én kislányom leesett róla,és azóta hallani sem akar róla.
2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak kb. másfél éves korában vettünk ilyen tolókaros biciklit. Most két éves de még nem nagyon akarja hajtani, nem ér még odáig kényelmesen a lába, úgyhogy nem szereltük még le a lábtartót. Egyébként nagyon szereti, és ha megyünk játszótérre minden gyerkőcnek nagyon tetszik akinek nincs. Szerintem nagyon jó ötlet, a komolyabb biciklit még úgysem fogja tudni hajtani!
2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Játék konyhát, fésülködö asztalt,elektromos kisautót vagy motort.Nézz szét a pl a Tulli oldalán hátha találsz valamit.Én legalábbis igy szoktam.Igaz nekem kisfiam van de tölünk egy elektromos kimotort kapot ,apuka mondta ,hogy minek.4 napja van meg azóta már kétszer kellet tölteni az akumlátort ,szerintem álmában is azzal megy.
2011. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap megvettem neki,eléggé nem szokványos dolgot-görkorcsolyát:-) Állitható a méret ugyhogy később is jó lesz neki,van hozzá bukósisak,csukló és térdvédő.

Apával mi is korcsolyázunk néha,multkor meglátta és annyira tetszett neki hogy rá kellett adni apa 47-es korcsolyáit,ugy kellett ugy huzni kézen fogva:-)

2011. máj. 16. 08:03
 5/5 A kérdező kommentje:
A tricikli amugy már megvan,azon filóztam először hogy érdemes lenne e venni neki már egy rendesebb kisbiciklit is,csak rosszul fogalmaztam.Köszi a válaszokat.
2011. máj. 16. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!